افشین علاء در مراسم تجدید میثاق جوانان هلال احمر با آرمان های امام خمینی: امام با آگاهی بخشیدن، عشق را تجسم بخشید

افشین علاء شاعر آئینی کشورمان در مراسم تجدید میثاق جوانان هلال احمر با آرمان های امام خمینی طی سخنانی گفت: اولین دیدارم با امام که در کودکی توفیق داشتم در اینجا به دیدار آن پیر سفر کرده بیایم بعد از نامه منظومی بود که به ایشان نوشتم. هرگز فکر نمی کردم این نامه به مقصد برسد اما روزی یکی از مسئولین شهر به منزل ما آمد و گفت که باید برای دیدار با امام آماده شوم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان وی خطاب به حاضران گفت: شما نسلی هستید که از رسانه ها، که متأسفانه ناقص به امام می رسند، امام را دیده اید؛ اما ما او را با چشم خودمان دیدیم.

این شاعر کشورمان افزود: در یک روز دل انگیز پاییز سال ۶۱ این دیدار اتفاق افتاد و فکر کردم چطور می توانم به نسل آینده بگویم که امام که بود؟ امام با آگاهی بخشیدن، عشق را تجسم بخشیده بود؛ نه با بازی با عواطف مردم.

وی اظهار داشت: خدا را شکر می کنم وجود گرامی یادگاری مثل حاج حسن آقا در میان ما هست. اگر می خواهیم روحی که امام در این جامعه دمید را حفظ کنیم باید یادگار او را حفظ کنیم. اگر می خواهیم عظمت امام و نسلی که با امام بود را حفظ کنیم باید یادگار او را حفظ کنیم. باید خدا را شکر کنیم که بعد از حاج احمد آقا که مجاهدانه زیست، این یادگار امام خاضعانه با همه مردم دیدار می کند.

افشین علاء تأکید کرد: امام معدلی از همه خواسته ها بود. خضوع امام و تعلق داشتن به همه مردم را در یادگار امام متجلی می بینم. این نعمت را قدر بدانیم و سعی کنیم جوانی ما صرف تأسی از امام و یادگار ایشان شود.