رئیس سازمان جوانان هلال احمر در حسینیه جماران: امام خمینی (ره) جوانان را باور داشت و در همه موارد به جوانان رجوع می کرد

دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جوانان هلال احمر در مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی در حسینه جماران گفت: امروز در اینجا جمع شده ایم تا با امام عزیز عهد ببندیم که راه و روش و اندیشه های او را ادامه خواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر دکتر مسعود حبیبی پیش از سخنان یادگار امام در سخنانی با بیان اینکه امام توجه بسیاری به جوانان و محرومان داشت، افزود: امام خمینی (ره) جوانان را باور داشت و در همه موارد به جوانان رجوع می کرد. حتی در جهادسازندگی و در دوران دفاع مقدس فرماندهان و مسئولین را از میان جوانان انتخاب می کرد و جوانان با این توجه در جامعه موثر واقع می شدند و امروز نیز ما باید این راه را ادامه دهیم.

وی با اشاره به عضویت بیش از یک میلیون نفر در سازمان جوانان افزود: نمایندگان این اعضا با حضور در حسینیه جماران با امام بزرگوار عهد می بندند تا باتوجه به اهداف نهضت صلیب سرخ یعنی کاهش آلام بشری، حفظ کرامت انسانی وگسترش صلح و نوع دوستی و.. در راه خدمت به مردم همواره آماده باشند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر اظهار داشت: امام تأکید بسیاری به حمایت از محرومان و رفع محرومیت داشت و در این راستا کمیته امداد و بنیاد مستضعفان را راه اندازی کرد و جوانان ما نیز اکنون در همین راه قدم بر می دارند.

وی افزود: دولت خدمات زیادی داشت که یکی از آنها تثبیت حق هسته ای بود و این افتخار مرهون جوانانی است که با ایثارگری خود باعث اقتدار ایران شدند. ما نیز در سازمان جوانان هلال احمر با توجه به اصول مترقی خود در این جهت گام برداشتیم و امیدواریم بتوانیم آرمان های امام را محقق کنیم

حبیبی در پایان گفت: جا دارد یادی کنیم از آیت الله هاشمی که قدر امام و به ویژه علامه سید حسن آقای خمینی را می شناخت.