ضبط سرود جشنواره ماه پیشونی در پیش دبستانی علم و دانش شهرستان جم

رییس شعبه شهرستان جم از ضبط سرود جشنواره ماه پیشونی در پیش دبستانی علم و دانش شهرستان جم خبر داد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛  جشنواره ملی سرود آموزه های نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با عنوان ماه پیشونی ویژه کانون غنچه های هلال احمر استان بوشهر انجام شد.

رییس شعبه شهرستان جم با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با اهدافی همچون: آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ، بسط و گسترش اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه و توسعه کار گروهی در پیش دبستانی علم و دانش شهرستان جم  عملیاتی شد.

احمد یزدانی  در ادامه افزود: مفاهیم پایه و اساسی جمعیت هلال احمر و مأموریت های سازمان جوانان در بخش کانون غنچه های هلال باید با بهره مندی از ابزار و روش های نوین و مؤثر به سرمنزل مقصود برسد.

وی بیان کرد موضوع این تئاتر و سرود وحدت و یگانگی که یکی از اصول هفتگانه جمعیت می باشد در نظر گرفته شده که به معنای این است در هر کشور تنها یک جمعیت صلیب‌سرخ یا هلال‌احمر می‌تواند وجود داشته باشد. این جمعیت و سازمان‌های آن برای استفاده عموم مردم است و باید فعالیت‌های بشردوستانه خود را در سراسر سرزمین خود انجام دهد.

رییس شعبه شهرستان جم  اظهار کرد: آموزش کودکان در قالب شعر و داستان در یادگیری کودکان بسیار موثرهست که اهداف این جشنواره پیرامون اصول و اهداف هلال احمر که از سوی سازمان برای آموزش کودکان تدارک دیده شده بود می باشد .