گفتگو با مدیر جوان معاونت امورجوانان جمعیت هلال احمر خوزستان\\جوانان حلقه وصل میان ملت ها

متولد۱۳۶۵ از شهرستان اندیمشک است. فعالیت عامل المنفعه خود را از سن نوجوانی با عضویت در کانون دانش آموزی آغاز کرد و در ادامه این مسیر زیبا با جدیت بیشتر در جمعیت هلال احمر فعالیت جوانه خود را آغاز کرد.
او با شرکت در آزمون استخدامی هلال احمر بعنوان پرسنل به کار و فعالیت خود در زمینه های گوناگون پرداخت. رفته رفته در زمان پرسنلی به عنوان مدیر جوان ارتقا درجه گرفت و حال سرپرست امور جوانان استان خوزستان است.

علی پهلوان با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، هلال احمر را منادی صلح و نماد پیوند میان ملت های جهان برمی شمرد.

پهلوان در پیام تبریک خود چنین آورده است: «امام موسی کاظم(ع) فرمود: خوشا به حال کسی که میان مردم صلح و آشتی برقرار می می کند همانا آنان هستند که در روز قیامت مقربان درگاه الهی خواهند بود.

وی در ادامه این پیام با تبریک هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به تمامی اعضای جمعیت هلال احمر کشور افزوده است: اعضای هلال احمر منادی صلح، دوستی و آشتی در سراسر جهان هستند.

سرپرست امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با تقدیر و تجلیل از خدمت رسانی اعضای هلال احمر به مردم تصریح می کند : این جوانان جمعیت هلال احمر هستند که با رفتار اجتماعی خود سرمایه ای را به هلال احمر افزوده اند و سرمایه گذاری روی این جوانان است که باعث پیشرفت کشور و تدام صلح جهانی خواهد شد.

پهلوان در بخش دیگری از پیام خود جوانان را حلقه وصل میان ملت ها عنوان کرده است که به تأسی از پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد(ص) پیام آور صلح و دوستی در میان ملت ها و سفیر مهربانی خواهند بود.

وی با اشاره به حدیثی که یاران امام زمان(عج) را جوانان خوانده است اظهار امیدواری کرد که جوانان در همه عرصه های جهانی موجب گسترش صلح و دوستی میان ملت ها باشند.

تهیه و تنظیم: زهرا طافی. رابط خبری استان خوزستان