دیدار صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با معاون و کارشناسان ستادی معاونت امور جوانان

مديرعامل جمعيت هلال احمر گلستان همزمان با سال كاري جديد در سال٩٦ با حضور در معاونت امور جوانان گلستان با معاون و كارشناسان ستادي استان ديدار صميمانه انجام داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ دکتر احمدی ضمن تبریک سال نو گفت: برای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر، سال جدید همراه با تلاش و همت شبانه روزی در ایام نوروز اغاز میگردد که در این میان سهم سازمان جوانان بسیار قابل توجه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و ارائه خدمات راهنمایی و سلامت با مشارکت جوانان و اعضای داوطلب در ایام نوروز، موجبات اطمینان خاطر و رضایت مسافرین و اقشار مختلف مردم را فراهم آورده است.

وی تصریح کرد: در هفدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی برپایی کمپین نه به تصادفات جاده ای و اجرای طرح بهرفت با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی نشان از دغدغه ارزشمند مجموعه سازمان جوانان در حوزه فرهنگ سازی دارد. طرحی که با استقبال بسیار نیک مدیران و مسؤلین و البته مردم ایران زمین همراه بوده است.

دکتر احمدی ضمن اشاره به دغدغه جذب و نگهداشت اعضا در مجموعه جمعیت هلال احمر و نقش کلیدی سازمان جوانان گفت: طرح های ابتکاری و خلاقانه با هدف مشارکت اعضا در برنامه های عام المنفعه، بشردوستانه، فرهنگی و امدادی؛ میتواند در جذب و نگهداشت اعضا در حوزه تشکیلاتی کانون مؤثر واقع شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در پایان خاطر نشان کرد: نظر به عملیاتی سازی سند راهبری تحول در جمعیت هلال احمر باید در این امر واقف باشیم که نقش پذیری سازنده جوانان و راهبری آنان در سایه تدوین افق روشن؛ موجبات رشد و تعالی جمعیت و دستیابی به هداف بلند را دوچندان خواهد کرد.

گفتنی است که این دیدار صمیمانه به دنبال برپایی جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر گلستان به میزبانی معاونت امور جوانان صورت پذیرفته است.