ارائه خدمات اعضای تیم سحاب دراستان بوشهر

معاون امور جوانان استان بوشهر از ارائه خدمات اعضای تیم سحاب دراستان به مسافران نوروزی خبر به مانند ابر ها در جای جای استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر، معاون امور جوانان استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال چشمگیر هموطنان از استان بوشهر، اعضای جوان این شهر در قالب تیم های دوچرخه سوار به مسافران نوروزی خدمات رسانی می کردند.

مریم آلبوغبیش اظهارداشت: اکیپ های‌ گشت‌ سیار ‌سحاب به گروه‌های امدادی و بشردوستانه سازمان یافته ای اطلاق می شود که درقالب تیمهای۲نفره (بصورت پیاده یادوچرخه سوار) با رویکرد ‌پیشگیری و ایمن‌سازی‌ جهت ‌ارایه ‌خدمات با اولویت شناسایی، پیش‌بینی، کنترل و مهارعلل آسیب پذیری، پایش، پیشگیری و بازداری و خدمات امدادی و بشردوستانه در حوادث‌‌ انسانی ‌و زیست‌ محیطی درایام مسافرت هم‌میهنان دراوقات اوج تردد و تحرک، تجمع و تراکم آنان درشلوغ ترین و مسافرپذیرترین‌ اماکن ‌و مناطق وآسیب‌ پذیرترین‌ نقاط‌ و سایرمراکز و مجموعه‌های‌‌ فرهنگی و فراغتی ‌محل ‌اجتماع ‌‌واطراق مسافرین در محدوده زمانی معین مبادرت به گشت می کنند.

وی گفت: از این رو اعضای جوانان استان بوشهر باحضور درمناطق آسیب پذیر و پر تجمع استان از قبیل (بوستان ها، بلوار ، ساحل و…) خدمت رسانی کردند.

معاون امور جوانان استان بوشهر بیان داشت: در این برنامه اعضای تیم سحاب، ضمن توزیع اقلام فرهنگی، در صورت نیاز به رفع آسیب دیدگی های می پردازند و در هر مکان با توجه به آموزش هایی که دیده اند خدمات ارائه می کنند افزود: اعضا با دوچرخه های امدادی در داخل بوستان ها و مکان‌هایی که امکان تردد خودروهای امدادی نیست، حضور پیدا کرده و در صورت نیاز ضمن راهنمایی مسافرین خدمات امدادی و فرهنگی را ارائه می کنند.

مریم آلبوغبیش تصریح کرد: جوانان در نوروز ۹۶ و همزمان با اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی چهره درخشانی از خدمت را با حضور خود در پروژه سحاب رقم زدند.