فعالیت موثر تیم های سحاب در استان فارس

معاون امور جوانان هلال احمر فارس از برقراری و فعالیت موثر تیم های سحاب در استان فارس خبر داد و گفت: سامانه حرکتهای امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر استان فارس همانند سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان خود در ایام نوروز هستند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر استان فارس؛ غلام حسین تجلی در ادامه گفت: این در حالیست که علاوه بر فعالیت های بشر دوستانه در کمپ های نوروزی جوانان هلال احمر از روز شروع شانزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سال ۹۵ در پارک ها و اماکن پرتردد این استان در حال امدادرسانی و رفع نیاز مسافران هستند و در حوزه اختیارات خود خدمت رسانی می‌کنند.

وی افزود: استان فارس در هر شعبه علاوه بر پست ثابت ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، فضای دوستدار کودک و خیمه نماز در غالب پست سیار و ۳۲ تیم سحاب در این استان تا کنون به بیش از ۳۱۰  مسافر نوروزی ارائه خدماتی نظیر تست قند و فشارخون، اموزش کنترل و پیشگیری از فشار خون، بیان کمپین نه به تصادفات و عضویت و توزیع بروشور امدارسانی در صورت آسیب‌های سطحی که نیاز به پزشک و اورژانس نباشد داده اند.

تیم سحاب شعبه شیراز در دو روز گذشته فعالیت خود را با رفتن در اماکن پرتردد آغاز نمود و به مسافرین خدمات بشر دوستانه ارائه کرد.