حضور مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در لحظه سال تحویل در اکیپ ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهید باکری شهرستان گناباد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور در پایگاه ایمنی وسلامت امور جوانان شهرستان گناباد، سال نو را با امدادگران تحویل کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت جوانان خراسان رضوی؛ دکتر سید مجتبی احمدی مدیرعامل هلال احمر استان خراسان رضوی در اکیپ ایمنی و سلامت شهرستان گناباد حضور یافت و پس از بازدید از فعالیت جوانان در این اکیپ سال نو را همراه با جوانان تحویل کرد.

دکتر سید مجتبی احمدی در جمع جوانان در لحظه سال تحویل ۱۳۹۶ تاکید کرد: هر اندازه جمعیت هلال احمر بتواند در کاهش آمار حوادث جاده ای کشور موفق عمل کند، در مسیر ماموریت های اصلی خود حرکت کرده است.

وی افزود:علت اصلی حضور بنده در اکیپهای ایمنی وسلامت اصرار معاون جوانان استان بود وبا توجه به اینکه هر ساله در پایگاه های امدادی در لحظه سال تحویل بودیم برآن شدیم تا بحضور در بین جوانان واکیپهای ایمنی وسلامت از زحمات اعضای داوطلب قدردانی کنیم.

احمدی تصریح کرد:امید داریم این جوانان با تلاش در مسیر فرهنگ سازی مردم را بیشتر با خطرات و حوادث جاده ای و رفتارهای ترافیکی آشنا کنند.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به طرح های خوب سازمان جوانان در طرح نوروزی افزود:طرح نه به تصادفات جاده ای به عنوان یکی از طرح های ویژه سازمان جوانان که در حال فرهنگ سازی مسافرین است جایگاه مطلوبی دارد.

علیرضا معین زاده سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی نیز به خبرنگار ما گفت: استان خراسان با توجه به وجود مرقد علی ابن موسی الرضا ع با سیل عظیم زائرین ومسافرین به این استان مواجه است.که اکیپهای ایمنی وسلامت در سطح استان این افتخار را دارد که علاوه بر برخورد با مسافرین با زائرین امام مهربانی ها برخورد میکنند و در حال خدمت رسانی است.

وی افزود: معاونت جوانان استان با برپایی ۲۲پایگاه ایمنی وسلامت وحضور۱۰۰۰ جوان داوطلب در طرح نوروزی امسال در حال خدمت رسانی به زائرین میباشد.

معین زاده گفت: طرح ابتکاری سحاب ثامن برای دومین سال متوالی با حضور اعضای جوان داوطلب استان همزمان با اولین روز فرودین ماه ویژه سخنرانی مقام معظم رهبری در اطراف حرم رضوی انجام میگردد.