آغاز دریافت آثار نخستین جشنواره هلال وصل با محوریت آزادگان

مشاور رییس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران از آغاز دریافت آثار نخستین جشنواره هلال وصل با محوریت آزادگان توسط دبیرخانه این جشنواره در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمدرضا پورساداتی گفت: فراخوان جشنواره در اسفندماه سال جاری همزمان با روز شهید با هدف تببین و نشر نقش جمعیت هلال احمر در دفاع مقدس با همکاری دفتر امور ایثارگران آغاز بکار کرد.

وی با مهم خواندن نقش جوانان و آشنایی بیشتر اعضای جوان جمعیت هلال احمر با نقش آفرینی رزمندگان ۸سال دفاع مقدس اظهار کرد: جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی با محوریت آزادگان کار خود را آغاز کرد.

مشاور رییس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران با مهم خواندن نقش آزادگان و ایثارگران در دفاع مقدس افزود: امروز آن چیزی که از اقتدار و امنیت و عزت شاهد هستیم مدیون جان فسانی های شهدا، ایثارگران و آزادگانی هستیم و اگر قرار است کاری صورت بگیرد بهتر است به بهترین نحو انجام شود.

در ادامه دبیر جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری “هلال وصل” با بیان اینکه آماده پذیرایی از سال جدید هستیم گفت: در آستانه نوروز۹۶ برآن شدیم که در فاز اول این جشنواره تبلیغات را در پست های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، پایگاه های امداد و نجات شهری و بین شهری و همچنین با توجه به فصل راهیان نور و دیدار از مناطق جنگی از این پتانسیل برای تبلیغات و فراخوان آحاد مردم و علاقمندان به شرکت در جشنواره استفاده کنیم.

محمدرضا پورساداتی به بخش های مختلف این جشنواره اشاره و افزود: بخش عمومی شامل متون ادبی (شعر، داستان، خاطره و دل نوشته) بخش ویژه (نامه های آزادگان، عکس، پوستر با موضوع هلال احمر و آزادگان) از اسفندماه ۱۳۹۵ تا اول مردادماه ۱۳۹۶ آماده دریافت آثار شرکت کنندگان علاقمند می باشد.

مشاور رییس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران تصریح کرد: اختتامیه جشنواره ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۶ همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی خواهد بود و به برگزیدگان در بخش های مختلف هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

گفتنی است، دبیرخانه جشنواره هلال وصل آماده دریافت آثار شرکت کنندگان از طریق آدرس الکترونیکی Helalevasl@gmail.com و ربات جشنواره @helal-vasl-bot خواهد بود.