- سازمان جوانان جمعیت هلال احمر - http://rcsy.ir -

با معرفی برترین ها دومین جشنواره قصه گویی مهر به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ نادر میرزایی مدیر اجرایی جشنواره با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه گفت: استقبال از این جشنواره فراتر از انتظار بود.

وی با اشاره به آمار آثار دریافتی دومین جشنواره قصه گویی مهر افزود: ۲۰۷ اثر به دبیر خانه ارسال شد که پس از بازبینی آثار ۴۰ اثر از ۲۱ استان به جشنواره و رقابت حضوری راه یافتند.

میرزایی سطح کیفی اجراها را خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به تجربی بودن کارها، آثار قابل قبول بود، ولی انتظار داریم در جشنواره های بعد اجراها بیشتر سمت و سوی حرفه ای به خود بگیرند. وی همچنین، استقبال مردمی از برگزاری جشنواره را در طول اجرا پرشور بیان کرد.

در اختتامیه جشنواره که با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و جمعی از مدیران استانی و جمع پر شوری از جوانان علاقمند برگزار شد، بیانیه هیات داوران قرائت و نفرات برتر معرفی شدند.

هیات داوران در این جشنواره ، هیچ یک از شرکت کنندگان را به عنوان مقام اول معرفی نکرد، اما مهری کرامت از استان خوزستان و مژگان عارف منش از استان قزوین را به ترتیب نفر اول و دوم جشنواره معرفی کردند که تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی جشنواره را نیز دریافت کردند. هیات داوران جشنواره همچنین سه اثر را از استان های مازندران، خراسان شمالی، اردبیل، شایسته تقدیر دانست.

گفتنی است، از سوی هیات کارشناسی سازمان جوانان در این جشنواره سه قصه که بهترین قصه بشر دوستی جشنواره بود انتخاب و لوح تقدیر و جوایز نقدی به شرکت کنندگان از استان های زنجان، قزوین و آذربایجان شرقی اهدا شد.