نتایج دومین جشنواره ملی قصه گویی مهر «لی‌لی، لی‌لی حوضک» اعلام شد

در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی قصه گویی مهر "لی‌لی لی‌لی حوضک" که به میزبانی استان قزوین برگزار شد اسامی منتخبان اعلام و از نفرات برگزیده این جشنواره با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ مراسم اختتامیه جشنواره ملی قصه گویی مهر «لی‌لی لی‌لی حوضک» با حضور رییس سازمان جوانان، رییس حراست، مدیرعامل و معاون امور جوانان استان قزوین، مدیرکل بهزیستی و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین و معاونان امور جوانان استان های آذربایجان غربی، کرمان و همدان برگزار شد.

 در پایان این مراسم، با اعلام نتایج دومین جشنواره ملی قصه گویی مهر برترین های خود را شناخت و از منتخبان با اهدای جوایز تقدیر شد. بر همین اساس در رقابت بخش قصه گویی، هیئت داوران، هیچ  اجرایی را به عنوان رتبه اول معرفی نکرد.  در این بخش مهری کرامت از استان خوزستان با کسب رتبه دوم موفق به دریافت دیپلم افتخار و جایزه نقدی شد و مژگان عارف منش از استان قزوین به عنوان رتبه سوم این جشنواره لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی را دریافت کرد.

همچنین در این بخش رقیه حاج محمدی از استان مازندران، به دلیل استفاده بجا و کارآمد از تصاویر صحنه ای در قصه، زهره دهقان از استان خراسان شمالی به دلیل بیان و اجرای مناسب و سارا ضامنی از استان اردبیل؛ به دلیل استفاده درست از ظرفیت زبان مادری در اجرا و پردازش قصه، شایسته تقدیر شناخته شدند.

در ادامه در بخش موضوعی سه قصه بشردوستی؛ نسرین محمودی از استان زنجان، اعظم کاظمی از استان قزوین و سمیرا اسمعیلی از آذربایجان شرقی شایسته تقدیر شناخته شدند که با اهدای جوایز نقدی از آن ها تجلیل شد.