فردا، اختتامیه جشنواره قصه گویی «لی لی حوضک» برگزار می شود/ پخش زنده از صفحه اینستاگرام سازمان جوانان

اختتامیه جشنواره قصه گویی مهر (لی لی، لی لی حوضک) فردا یکشنبه 8 اسفند ماه 1395 از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 18 از صفحه اینستاگرام سازمان جوانان به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، مسعود آسیما رییس اداره روابط عمومی سازمان جوانان ضمن اعلام این خبر افزود: علاقمندان می توانند برای مشاهده این جشنواره به آدرس اینستاگرام سازمان جوانان به نشانی helal.javanan مراجعه کنند.

در همین زمینه معاون امور جوانان استان قزوین نیز گفت: جشنواره سراسری قصه گویی “لی لی، لی لی حوضک”، ویژه مربیان مهدهای همیار سازمان جوانان، توسط معاونت پیش دبستانی و دانش اموزی این سازمان و به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار که بیش از ۲۰۰ اثر به این جشنواره ارسال شد.

میرزائی خاطرنشان کرد: این جشنواره با هدف تریوج و تحکیم فرهنگ مهربانی و دوستی میان کودکان برگزار شد که با برگزاری مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر، آثار برگزیده معرفی می شود.

وی گفت: در این مراسم به همه راه یافتگان به جشنواره لوح یادمان اهدا می شود. نفرات اول تا سوم نیز هرکدام به ترتیب تندیس جشنواره دیپلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی، تندیس جشنواره لوح تقدیر  و۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی و تندیس جشنواره لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

همچنین آثار برتر با ضبط استودیویی تولید و در سطح کشور منتشر می شود.