دیدار مسولان سیستان و بلوچستان از شعب استان

نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با دبیران و اعضا کانون جوانان شهرستان ایرانشهر در جمعیت این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال هلال احمر شهرستان ایرانشهر؛ خان محمد بامری با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این نشست، بررسی عملکرد کانون ها و تجزیه و تحلیل برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته توسط کانون های چهارگانه این واحد در سطح شهرستان و پرسش و پاسخ با دبیران و اعضا فعال جوانان این شهرستان بوده است.

خان محمد بامری رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان ایرانشهر اظهار داشت: در این جلسه دوستانه دبیران کانون، آزاد، دانشجویی، طلاب، روستایی و اعضا فعال جوانان شهرستان حضور داشتند که ضمن ارائه گزارش توسط دبیران، فعالیت های انجام شده توسط کانون ها، پیشنهادات، چالش ها ومشکلات پیش روی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان عنوان کرد: دبیران کانون ها در شهرستان ها باید به عنوان بازوی اجرایی و مشاور مسئولین امور جوانان شعب به ایفای نقش بپردازند. آنچه که باید در کانون ها شاهد آن باشیم همفکری، تعامل و ارائه برنامه های مفید در جهت توانمندسازی جامعه هدف کانون ها و همسان و موازی با اهداف و مأموریت های جمعیت هلال احمر است.

میری در ادامه ضمن قول مساعد جهت رفع مشکلات و چالش ها با حمایت استان، شعبه و همفکری و مشارکت اعضای جوانان شهرستان به توانمندی های ویژه جوانان اشاره و از آنان تقدیر و تاکید نمود که از پتانسیل موجود در شهرستان استفاده وباعث جذب و حضور سایر جوانان استان در این منطقه شوند.