برگزاری مسابقات رفاقت مهر در خاش و ایرانشهر

رئیس جمعیت شهرستان ایرانشهر از مرحله شهرستانی مسابقات رفاقت مهر به تفکیک خواهران و برادران در این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ خان محمد بامری گفت: مرحله شهرستانی بیست و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی_امدادی رفاقت مهر به تفکیک برادران و خواهران جهت انتخاب نفرات و تیم های برتر برای حضور در مرحله استانی برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور 10 تیم در بخش برادران دررشته های، حمل مصدوم، اسکان اضطراری و کمکهای اولیه و در بخش خواهران با حضور 10 تیم در رشته های اسکان اضطراری، کمکهای اولیه و حمل مصدوم و با حضور معاون امور جوانان استان و رئیس اداره دانشجویی و جوانان استان در محل جمعیت هلال احمر با حضور اعضای کانون های آزاد و دانشجویی روستایی انجام پذیرفت و نفرات و تیم های برتر در هر رشته پس از کسب امتیاز لازم برای راهیابی به مرحله استانی تعیین شدند.

رقابت مسابقات رفاقت های مهر در خاش برگزار شد

رئیس جمعیت هلال احمر خاش گفت: مرحله شهرستانی رقابت رفاقت های مهر با شرکت 60 عضو جوان و فعال این جمعیت برگزار شد.

محمدامین حسین زهی اظهار داشت: این مرحله از رقابت رفاقت های مهر در 2 گروه خواهران و برادران با هدف توسعه فرهنگ بشر دوستی انجام شد.

وی افزود: 10 تیم عضو جمعیت هلال احمر در رشته های حمل مصدوم، چادر زنی، امداد و کمک های اولیه با هم به رقابت پرداختند.

رئیس جمعیت هلال احمر خاش ادامه داد: تیم های نخست به رقابت های استانی اعزام می شوند.این رقابت ها با حضور ناظران استانی برگزار شد.کمک به ارتقای توانمندی‌ های علمی و امدادی و تمرین فعالیت‌ های گروهی اعضا به منظور بهره مندی از خدمات آنان در برنامه ‌های مختلف بشردوستانه و امدادی و همچنین ایجاد زمینه ‌های دوستی و مهربانی در میان اعضا از اهداف مهم برگزاری این رقابت هاست.