برگزاری برنامه های متنوع 29 بهمن در کانون های استان آذربایجان شرقی

اعضا کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، جوانان و دانشجویی برنامه های متنوعی در دهه مبارک فجر اجرا کردند.


به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ فرزاد کریمیان گفت: به مناسبت 29 بهمن قیام  مردم تبریز، جشنواره غذاهای سنتی سالم ایرانی، دسر که با حضور 50 نفر از اعضای غنچه های هلال و خانواده های این عزیزان در مهد کودک گل های محمدی شهرستان تسوج برگزار شد.

وی افزود: جشنواره غذای سالم با محوریت شعار جهانی بهداشت و در جهت ارتقای ایمنی و سلامت غذا و همچنین اهمیت و آشنایی کودکان با انواع دسر و غذای ایرانی اجرا برگزار و در خاتمه  به نفرات منتخب از نظر کیفیت و تزئین و طعم توسط داوران، جوایزی اهدا شد.

کریمیان  تصریح کرد: با توجه به نقش والای تربیتی مربیان دررشد فکری کودکان در جامعه و قدردانی از زحمات این عزیزان  با هدایایی تجلیل و قدردانی کردند.

فرزاد کریمیان در ادامه گفت: مراسم مشابهی بهمین مناسبت در مهدکودک صبای تبریز برگزار که اعضای غنچه های هلال به اجرای سرود و نمایش  بمناسبت 29 بهمن  پرداختند.

وی افزود: بمناسبت 29 بهمن سالروز قیام خونین مردم تبریز بر علیه رژیم شاهنشاهی و بمنظور آشنایی نوجوانان با اهداف این قیام مربیان  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 3 تبریز با خواندان کتاب و قصه های در این زمینه برای نوجوانان  شرکت کننده آنان را با این قیام  آشنا کردند.

کریمیان افزود: برپایی نمایشگاه برای کودکان، جشنواره غذای سالم، جشن و شادی، ساخت کاردستی از برنامه های متنوعی بود که توسط اعضا کانون های غنچه های هلال دانش اسراء تبریز برگزار شد.