پیمانی از جنس همدلی و افزایش نشاط اجتماعی، در جوار امام مهربانی

سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی از حضور 160 نفر در طرح ملی پیمان منطقه چهار کشور به میزبانی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی گفت:طرح ملی پیمان منطقه چهاربا حضور160 نفر از اعضای فعال ومنتخب استانهای خراسان شمالی، جنوبی و رضوی و گلستان به میزبانی مشهد مقدس در محل هتل سحاب طرقبه برگزار شد.

علیرضا معین زاده افزود: این طرح با عنوان پیگیری موثر از اعتیاد جهت نشاط اجتماعی در هفت کارگاه اصلی با عنوان های شناخت انواع مواد؛ عوامل خطرساز و محافظت کننده، ارتقای کیفیت زندگی، مهارتهای زندگی،ارتقا خود آگاهی، مهارت جرأت وزی، تبیین تاب آوری، باورهای غلط در حوزه اعتیاد با حضور اساتید مجرب برگزار شد.

وی تصریح کرد: هویت بخشی و سالم سازی جامعه به مصداق عقل سالم در بدن سالم در طرح پیمان معنایی جدید بخشید به فعالیت اعضای سازمان جوانان که مهربانانه می کوشند در جهت داشتن جامعه ای ایمن و بانشاط مهم میسر نمی شود مگر با همدلی.

سید محمد بیدار کارشناس رابط کاهش آسیب اجتماعی منطقه چهارگفت: جوانان داوطلب هلال احمر بارزترین نمونه های این نقش آفرینی هستند، که با این نگاه تعداد 160 نفر از جوانان چهار استان در استان خراسان رضوی جمع شده اند تا به وسعت دلهای مهربان با هم پیمان ببندند.

وی در ادامه افزود: جوانان هلال احمر با هم، هم قسم شده اند تا با فراگیری و انتقال مفاهیم پیشگیرانه و موثر در جهت نشاط اجتماعی در قالب این طرح امید است عنایات علی ابن موسی الرضا (ع) در هر چه بهتر برگزار شدن این دوره شامل حال اعضای سخت کوش هلال احمر می شود.

نوشته های مرتبط: