گزارش// ثبت بشردوستی جوانان هلال احمر در روز تجلی همدلی مردم ایران

گزارشی از حضور پر شور و خدمت رسانی جوانان هلال احمری سراسر کشور در روز 22 بهمن

حضور گسترده و میلیونی ایرانیان در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب، بازتاب گسترده‌ای در رسانه ها و محافل داخلی و خارجی دارد. در سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، اعضای سازمان جوانان هلال احمر همگام با ملت ایران در این روز بزرگ با هدف تجدید میثاق با آرمان های انقلاب و امام و شهدا ضمن حضور پر شور به ارائه خدمات متنوع در مسیر راهپیمایی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در طلیعه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جوانان هلال احمر در سراسر کشور با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، و برپایی ایستگاه های سلامت و نقاشی سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

ثبت حماسه پرشکوه جوانان هلال احمر آذربایجان غربی در ۲۲ بهمن

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی به همراه معاون جوانان و سایر کارکنان همچون سال‌های قبل، امسال هم پابه‌پای مردم انقلابی ارومیه در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعضا  را همراهی کردند.

مدیرعامل هلال احمر آذربایجان غربی از حضور پر شور اعضای جوانان سراسر این استان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن خبر داد و افزود: اعضای جوانان از غنچه های هلال احمر تا دادرسان همگی یکدل و یک شکل در راهپیمایی مشارکت کردند.

حسن محمودی در ادامه گفت: حضور اعضای جوان آذربایجان غربی امسال بهتر و باشکوه تر از سال‌های گذشته بود، وی از این حضور بعنوان ثبت حماسه ای دیگر نیز نام برد و افزود: حضور جوانان پرتلاش سراسر استان در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نشان دهنده  یکدلی و ایستادگی در خط ولایت است.

وی تصریح کرد: پایگاه های سیار (برپایی چادر) با عنوان ایستگاه های سلامت نیز در تمامی شهرستان ها برپا شد.

محمودی در پایان یاد آور شد: در این پایگاهها اقداماتی نظیر تست فشار خون، درمان های سرپایی و استراحت افراد سالخورده نیز انجام پذیرفت.

حضور یکپارچه و پر شور جوانان استان فارس از راهپیمایی 22 بهمن تا خدمت رسانی

اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس از نخستین ساعات روز 22 بهمن با حضور در ایستگاه های سلامت در مسیر شرکت کنندگان، به ارائه خدمات پرداختند.

معاون امور جوانان گفت: جوانان هلال احمر در کانون‎های مختلف شهرستان‎های شیراز، فسا، مرودشت، خرامه، سپیدان، اوز، خنج، خرم بید و آباده با شرکت در مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن، باردیگر در پیروی از راه امام راحل و دفاع از ارزش‎های اسلامی تأکید کرده و به ارائه خدمات به شرکت کنندگان در راهپیمایی پرداختند.

غلامحسین تجلی تصریح کرد: اعضای این استان با حضور پرصلابت، خود را مطیع امر ولایت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری معرفی کرده و جوانان هلال احمر در شعب فسا، مرودشت، خرامه، سپیدان، اوز، داراب، کازرون، خرم بید و شیراز علاوه بر حضور خود به ارائه خدمات در ایستگاه‎های سلامت پرداخته و با تست کنترل فشار خون، قند خون و توده نمایی حجم بدن همراه با آموزش های لازم به ارائه‎ی خدمات پرداختند.

تجلی تشریح کرد: جوانان استان با هدف حمایت از کرامت انسان‎ها و تامین احترام ایشان ملبس به پوشش‎های کانون‎های مختلف جوانان در راهپیمایی حضور یافته و با در دست داشتن پرچم ایران سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشته و در پایان با حضور در نماز عبادی و سیاسی جمعه شرکت و به خطبه‎های نماز که توسط امام جمعه قرائت شد، گوش فرا دادند.

وی افزود: جوانان جمعیت هلال احمر اقلید با برپایی ایستگاه نقاشی بر زیبایی این حضور افزودند و همراهی مسئولین در پایتخت جوانان اسلام؛ شیراز، با جوانان بر انقلابی بودن مردمان این شهر تاکید داشت.

غلامحسین تجلی ضمن قدردانی از اعضای کانون‎های دانش آموزی و جوانان شهرستان خرم‎بید از حضور و ایجاد ایستگاه سلامت بیان کرد: جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در این مراسم سی و هشتمین سالروز انقلاب را جشن و با امام امت پیمانی دوباره بستند. همچنین انقلاب از اصل با هدف صلح ایجاد شده که حضور پروشور جوانان هلال احمر در جمعیت هلال احمر آباده دلیل این اصل انقلاب است.

وی با اشاره به برنامه‎های گوناگون شهرستان‎های استان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برای جوانان باید سرلوحه ایثار و از خود گذشتگی برای رسیدن به هدف والا باشد و جوانان هلال احمر شعبه کازرون در این روز با شکوه در مراسم حاظر شدند و شهرستان‎های جنوبی استان نیز حضور منسجم جوانان به همراه مسئولین جوانان و روسای شعب را داشتند و برنامه های متنوع بر اساس اصل بشر دوستی و ارزش های هلال احمر اجرا کردند.

تجلی مهروزی و بشردوستی جوانان هلال احمر اصفهان در 22 بهمن

معاون امور جوانان استان اصفهان از حضور پرشور اعضای جوان این استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خبر داد.

حیدرعلی خانبازی گفت: با توجه به اهمیت ایام الله مبارک دهه فجر همچنین فعالیت اعضای جوان استان در این ایام، برنامه‎های گوناگونی در سراسر استان برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان ضمن تشکر از حضور همدلانه و پرشور اعضا جوان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در برنامه‎ها گفت: اعضای مهرپرور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد همیشگی خود را به نمایش گذاشتند که از اهم برنامه های اجرا شده توسط جوانان استان اصفهان در ۲۲ بهمن ماه می‎توان به برپایی ایستگاه های سلامت و نقاشی، تست قندخون و فشارخون، نقاشی پرچم ایران روی صورت کودکان، استراحتگاه ویژه سالمندان و همچنین فراخوان عضویت و معرفی سازمان جوانان اشاره کرد.

حضور جوانان اردبیلی از برپایی ایستگاه سلامت تا شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

اعضای کانون های مرکز امور جوانان شهرستان اردبیل در راهپیمایی 22بهمن با برپایی ایستگاه سلامت سرود بشردوستی سر دادند.

در این اقدام اعضای فعال با برپایی ایستگاه سلامت شامل تست قندخون و فشارخون و توزیع بروشور آموزشی در جهت بالابردن سطح سلامت جامعه کوشیدند.

گفتنی است، در پایان اعضای ملبس به کاور جوانان با صفوف یکپارچه در نماز جمعه شرکت کردند.

حضور جوانان هلال احمر پیشوا در تجمع بزرگ مردمی 22 بهمن

جوانان  غیور عضو هلال احمر پیشوا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در مراسم بزرگداشت انقلاب شرکت کردند.

هر سال در روز 22 بهمن، مردم کشورمان برای بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود شرکت می کنند.

امسال نیز همچون سنوات گذشته جوانان هلال احمر در راهپیمایی 22 بهمن مردم شرکت کردند تا اعتقاد و حمایت خود از این روز بزرگ و تاریخی پس سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنند.

از این رو، جوانان غیور عضو هلال احمر پیشوا نیز در این راهپیمایی گسترده نقش داشتند و جهت میثاق با آرمانهای انقلاب و امام و شهدا بر سر مزار شهدا در صحن امامزده جعفر پیشوا حاضر شدند.

برپایی ایستگاه های نقاشی بشردوستی در سیستان و بلوچستان
معاون امور جوانان استان سیستان و بلوچستان خبر داد: همزمان با سراسر کشور اعضا مراکز امور جوانان این استان در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

علیرضا میری اظهار کرد: ایستگاه های نقاشی با موضوع “بشر دوستی” توسط غنچه های هلال با هدف برداشت های ذهنی کودکان از انقلاب و آشنایی کودکان با دهه فجر و رویدادهای دوران انقلاب اسلامی نیز در مسیر راهپیمایی بر پا شد.

وی افزود: همچنین ایستگاه های سلامت با حضور جوانان این استان با هدف ارائه خدماتی اعم از کنترل فشار خون، تست قند خون به همشهریان حاضر در راهپیمایی 22 بهمن نیز از دیگر برنامه های اجرایی در این روز بود.

حضور گسترده اعضای جوانان جمعیت هلال احمر خواف در راهپیمایی 22 بهمن

اعضای سازمان جوانان در کانون های دانش آموزی، دانشجویی، روستایی و آزاد جمعیت هلال احم خواف در 22  بهمن بار دیگر با آرمانهای امام راحل و شهدا تجدید میثاق کرده و وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ولایت نشان دادند.

جوانان جمعیت هلال احمر در خواف به همراه کارکنان با دادن شعارهای انقلابی به سیل خروشان مردم پیوسته و بار دیگر بر حفظ ارزش های انقلابی تاکید کرده و با فریاد لبیک یا خامنه ای به دعوت رهبری پاسخ مثبت کردند.

هادی رمضانی رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت: همزمان با تجمع عظیم مردم فهیم خواف، اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان اقدام به برپایی چادر سلامت و ایستگاه نقاشی و فراخوان عضویت در مسیر راهپیمایی کردند.

برپايي ايستگاه های فرهنگی جوانان در راهپيمايي 22 بهمن
معاون امور جوانان جمعيت هلال احمر استان خراسان جنوبي از برپايي ايستگاههاي نقاشي و سلامت در مسير راهپيمايي 22 بهمن توسط جوانان استان خبر داد.

فائزه موهبتي در تشريح برنامه هاي سازمان جوانان به مناسبت سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران، افزود: طرح های متعددی به مناسبت ایام الله دهه فجر از امور جوانان در استان خراسان جنوبي در دست اجرا قرار گرفته که تا آخر بهمن ماه تمام این طرح ها به مرحله اجرا می رسد.

معاون امور جوانان استان خراسان جنوبي گفت: غبارروبي مزار شهدا و تجديد ميثاق با آرمان هاي رهبر كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره)، شركت گسترده و سازمان يافته در راهپيمايي 22 بهمن ماه، برپايي ايستگاه سلامت و ايستگاه نقاشي در مسير راهپيمايي، اعزام كاروان نيكوكاري به مناطق محروم و…. را از ديگر برنامه هاي اجرا شده در امور جوانان استان خراسان جنوبي به مناسبت ايام الله دهه مبارك فجر عنوان كرد.