رییس سازمان جوانان از اجرای نخستین جشنواره ملی سرود و تئاتر “احسان” خبر داد

رییس سازمان جوانان هلال احمر، از برگزاری نخستین جشنواره ملی سرود و تئاتر "احسان" در راستای فعالیت کانون های دانش آموزی سازمان جوانان و در جهت تحقق اهداف جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر مسعود حبیبی ضمن بیان این خبر گفت: نخستین جشنواره سرود و تئاتر “احسان” توسط معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان به میزبانی معاونت امور جوانان استان قم برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف برگزاری این جشنواره، تقویت روحیه نشاط و شادابی و تشکیل انسجام تشکیلاتی در میان اعضای کانون های دانش آموزی است، ادامه داد: ایجاد گرایش برای گروه های سرود و تئاتر دانش آموزی فعال به سوی زمینه های صلح و بشردوستی و همچنین ایجاد شور و نشاط نوع دوستی برای تجلی گفتارها و رفتارهای بشردوستانه در قالب هنری از جمله اهداف برگزاری جشنواره “احسان” است.

رییس سازمان جوانان تصریح کرد: جشنواره در دو بخش سرود (بخش سرود به صورت فردی و گروهی است) و نمایش در دو قسمت خواهران و برادران در مقطع تحصیلی دبیرستان۱ و رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال برگزار و داوری آثار، به صورت جداگانه در بخش های خواهران و برادران انجام می شود.

لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند آثار خود را در بخش سرود و تئاتر با ذکر عنوان جشنواره و به همراه فرم مشخصات آثار ارسالی (فرم پیوست آئین نامه) به تلگرام شماره ۰۹۰۳۰۶۰۹۸۴۱ (jashnvare_ehsan@) با نرم افزار تلگرام، ارسال CD و یا ارسال از طریق آپلود در فضای مجازی و ارسال لینک آن به شماره تلگرامی ارسال شده، از طریق معاونت امور جوانان استان ها به دبیرخانه مرکزی جشنواره واقع در معاونت امور جوانان استان قم ارسال کنند.
علاقمندان تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند، آثار خود را ارسال کنند. داوری آثار نیمه اول اردیبهشت ماه انجام و نتایج مسابقه هفته هلال احمر اعلام خواهد شد.

برای مشاهده دستورالعمل جشنواره ملی “احسان” بر روی اینجا کلیک کنید.