رئیس سازمان جوانان هلال احمر از برگزاری جشنواره قصه گویی «مهر» ویژه مربیان مهدهای همیار این سازمان خبر داد// ترویج و تحکیم فرهنگ رفتار مهربانانه و نوع دوستانه میان کودکان

رئیس سازمان جوانان از برگزاری جشنواره سراسری قصه گویی مهر با عنوان «لی‌لی لی‌لی حوضک» ویژه مربیان مهدهای همیار این سازمان، با همکاری جمعیت هلال احمر استان قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر مسعود حبیبی ضمن اعلام این خبر افزود: مهربانی، فداکاری، دوست داشتن دیگران و کمک به یکدیگر، موضوعات این جشنواره است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره قصه گویی با هدف ترویج و تحکیم فرهنگ رفتار مهربانانه و نوع دوستانه میان کودکان برگزار می شود، ادامه داد: همه مربیان مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی که دارای کانون غنچه های هلال هستند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

رییس سازمان جوانان تصریح کرد: حداکثر زمان ارائه هر قصه ۱۰ دقیقه است که خلاقیت و نوآوری در شیوه ارائه مورد توجه قرار خواهد گرفت و همچنین لباس، گریم، شخصیت و تیپ سازی قصه گو نیز در داوری ها، حائز امتیاز است.

براساس این فراخوان، علاقمندان می توانند تا ۵ بهمن ماه با تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال آن به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه و یا ادمین کانال برای حضور در این جشنواره اقدام کنند.

همچنین بایستی فیلم های قصه گویی تا ۱۵ بهمن در قالب لوح فشرده به آدرس پستی دبیرخانه و یا ارسال از طریق نرم افزار تلگرام به آدرس ادمین کانال و یا ارسال از طریق ایمیل به پست الکترونیکی دبیرخانه ارسال گردد.

فرمت های تصویر نیز به صورت MPEG ،MOV ،MP4  یا AVI  با اندازه تصویر حداقل ۶۴۰ در ۳۲۰ PIXEL  باشد.

شرکت کنندگان توجه داشته باشند که منظور از فیلم اجرا، تصویربرداری حرفه ای نیست بلکه با گوشی همراه نیز می توانید قصه گویی خود را ضبط کنید.

گفتنی است، تا تاریخ ۲۵ بهمن ماه، فیلم ها بازبینی و شرکت کنندگان راه یافته به جشنواره مشخص خواهند شد. مراسم اختتامیه نیز طی روزهای ۳ تا ۵ اسفندماه با حضور منتخبین و شرکت کنندگان راه یافته به جشنواره برگزار می شود.

در این مراسم به همه راه یافتگان به جشنواره لوح یادمان اهدا می شود. نفرات اول تا سوم نیز هرکدام به ترتیب تندیس جشنواره، دپیلم افتخار و ۳۰ میلیون ریال جایزه نقدی، تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

همچنین آثار برتر با ضبط استودیویی تولید و در سطح کشور منتشر می شود.

کانال تلگرام جشنواره: @lilihozak_helal

پست الکترونیک: javanan.qazvin@yahoo.com

2 دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

Comments are closed.