اخبار بالای سایت

دبیرکانون طلاب شهرستان دره‌شهر در گفت‌وگو با «شهروند»: ماجرای ٣ روز پاکسازی در پلدختر بدون خستگی

«جوانان و نوجوانانی که از سنین پایین وارد جمعیت هلال ‌احمر می‌شوند، پر از شور و شوق هستند؛ پرانرژی و دارای ایده‌های نو و ابتکارهای جدید. جوانان هلال احمری با هدف مشترک کمک به همنوعان و خدمت‌رسانی به مردم کار می‌کنند.» اینها بخشی از صحبت‌های یک جوان هلال احمری است؛ میلاد رسام بیست‌وچهار ساله است و درس طلبگی می‌خواند و در عین حال مسیر خدمت به همنوع و کمک به بندگان خدا را در همکاری با جمعیت هلال‌ احمر پیدا کرده است.

آغاز توزیع لوازم تحریر و کتاب‌های جمع‌آوری شده به نفع کودکان سیل‌زده/ عضویت داوطلبانه ورزشکاران و هنرمندان در جمعیت هلال احمر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در نشست خبری «ستارگان هلال احمر» با درخواست از ورزشکاران و هنرمندان برای حضور در مراسم توزیع کتاب‌ها و لوازم تحریر جمع آوری شده به نفع کودکان سیل زده افزود: حضور شما حس رهاشدگی حادثه دیدگان را کاهش می دهد و به بازسازی روحی و روانی کودکان و نوجوانان حادثه دیده که مهمتر از بازسازی شهر و روستاهای آنهاست، کمک می کند.

نشست خبری «ستاره‌های هلال‌احمر» با حضور ورزشکاران و هنرمندان برگزار شد

نشست خبری «ستاره‌های جمعیت هلال احمر» با حضور تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران که برای کمک رسانی به سیل زدگان به کمپین ورزش سه و همکاری با هلال احمر پیوستند، در سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد.

اردوهای هلال احمر زمینه ساز شکل گیری دوستی ها و خود سازی جوانان

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با حضور در مراسم اختتامیه اردوی صلح و دوستی دانش آموزی در اردوگاه مهر بندر انزلی گفت : تجربیات کسب شده در این اردوها زمینه ساز شکل گیری دوستی و خودسازی اعضای جوان بعنوان افراد با تجربه زندگی گروهی و متکی به خود می باشد .

رئیس سازمان جوانان در اختتامیه اولین دوره تربیت مدیران مراکز شتاب دهنده هلال‌احمر: کانون کارآفرینی در هلال‌احمر تشکیل می‌شود

رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور در حاشیه اختتامیه اولین دوره تربیت مدیران مراکز شتاب دهنده هلال احمر گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام شده، کانون کار آفرینی در جمعیت هلال احمر تشکیل می‌شود.

جوان اراکی، پرچم دار صلح و دوستی در ایران

داشتن دنیایی آرام و سراسر صلح و دوستی، یکی از اصلی ترین نوع حقوق بشر است و محقق ساختن آن جز با در نظر گرفتن انسانیت، بشردوستی و  ... که از هفت اصل اساسی جمعیت هلال احمر هستند، امکان پذیر نخواهد بود و برای داشتن این مهم در جامعه ای که دغدغه های شخصی و اجتماعی اشخاص  بیشتر از صلح و دوستی پایدار میان انسانها شده و انگشت شمارند کسانی که آن را سرلوحه زندگی خود قرار دهند، باید چاره ای اندیشید.