اخبار بالای سایت

۱۵ تیرماه، آخرین فرصت شرکت در بخش نمایش ۱۱۲ ثانیه ای احسان در زنـدگی (خاطره گویی)

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: جشـنواره ملی نمایش و سرود احسان ویزه کانون های دانش آموزی در بخش نمایش 112 ثانیه ای احسان در زنـدگی (خاطره گویی) تا 15 تیرماه سال جاری تمدید شد.

تشدید فعالیت تیم‌های حمایت روانی در مناطق سیل‌زده

افراد درگیر در حوادث مختلف، بسته به شدت و نوع حادثه‌ای که با آن مواجه شده‌اند، درگیر عوارض روحی و روانی پس از آن نیز می‌شوند، عوارضی که گرچه در بحران‌های بسیاری در سال‌های گذشته مورد غفلت قرار گرفته و پیامدهای زیادی نیز ایجاد کرده بود، اما چند سالی است که کم کم مورد توجه دستگاه‌های امدادی و بهداشتی قرار گرفته است. رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر درباره طرح این سازمان برای ساماندهی حمایت‌های روانی و اجتماعی پس از بحران توضیح داده است.

در جلسه شورای اجرائی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با حضور وزیر دادگستری ارائه شد: اقدامات ویژه هلال احمر برای کودکان مناطق سیل زده

رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر از استقبال اعضای جلسه شورای اجرائی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از اجرای طرح سحر در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: در این جلسه گزارشی از وضعیت کودکان در مناطق سیل زده ارائه و نکاتی در خصوص تجربیاتی که سازمان جوانان هلال احمر در این زمینه داشته است و نارساریی ها و مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد مطرح شد.