اخبار بالای سایت

گزارش // ارمغان مهر عاشورایی شد


همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی طرح ملی ارمغان مهر در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید میهمان هزار دانش آموز در 15 روستاهای مناطق محروم شهرستان ریگان شد.

یاداشت// جوانان هلال احمر ایلام حامیان عملی در اجرای کاهش مصرف آب / پیشگیری بهتر از درمان است

پویش ملی نذرآب از جمله طرح های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران است که با نیت کمک به استان محروم سیستان و بلوچستان در کنار تمام طرح های فرهنگی جمعیت هلال احمر در حال اجراست.

مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی

همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی، با محوریت حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در آیین‌های سوگواری سالار شهیدان، را برگزار می‌کند.

گزارش// پایان کابوس بحران آب و خشکسالی با اتحاد جوانان هلال احمر

از آنجا که کشور ما ایران هم اکنون در حال تجربه مشکلات جدی و بحران آب است. کمبود آب و خشک‌سالی‌های مکرر توأم با برداشت بیش از حد آب‌های سطحی و زیرزمینی وضعیت آب کشور را به سطح بحرانی رسانده‌است. و از نشانه‌های این وضعیت خشک شدن دریاچه‌ها، رودخانه‌ها و تالاب‌ها، کاهش سطح آب‌های زیرزمینی، فرونشست زمین، تخریب کیفیت آب، فرسایش خاک، بیابان‌زایی و طوفان‌های گرد و غبار بیشتر است.

حمایت همه جانبه آموزش و پرورش از فعالیت‌های کانون‌های دانش آموزی هلال احمر در مدارس

در آیین اختتامیه فعالیت های تابستانی واحدهای آموزشی و پرورشی سراسر کشور که با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش، هلال احمر و سایر نهادهای مرتبط با اوقات فراغت دانش آموزان، در قزوین برگزار شد بر تداوم برنامه های هلال احمر تاکید در مدارس تاکید شد.