اخبار بالای سایت

در سومین روز کاری سرپرست سازمان جوانان هلال احمر صورت گرفت: توجه به نیازهای جوانان مناطق محورم اولویت کاری ما است

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سفر به استان سیستان و بلوچستان، علاوه بر حضور در همایش یاریگران زندگی به همراه دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدرو استاندار با دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان دیدارکرد.

در سومین روز کاری سرپرست سازمان جوانان هلال احمر صورت گرفت: شرکت در همایش «یاریگران زندگی»

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در سومین روز کاری خود، به استان سیستان بلوچستان شهر زاهدان سفر کرد و در همایش «یاریگران زندگی »که با حضور سردار مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر، استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولین کشوری و استانی فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی با شعار" یاریگر هم باشیم" شرکت کرد.

حمایت روانی تیم‌های سحر آذربایجان شرقی از کودکان مناطق زلزله‌زده

معاون سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: پس از وقوع زلزله در بخش ترکمنچای تیم‌های حمایت روانی استان آذربایجان شرقی در قالب تیم سحر، حمایت روانی از کودکان و نوجوانان این منطقه را آغاز کرده و در کنار داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال‌احمر مشغول ارائه خدمات حمایتی هستند.

سرپرست جدید سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: هلال احمر باید در حوزه جوانان به اقدمات توانا ساز بپردازد

سرپرست جدید سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر باید در حوزه جوانان به اقدمات توانا ساز بپردازد و تمرکز خاصی بر جوانان داشته باشد، چرا که جوانان سرمایه گذاری تعیین کننده ای برای امروز و فردا محسوب می‌شوند.

تکریم و معارفه سرپرست سازمان جوانان هلال احمر

صبح امروز جلسه تکریم، معارفه و آغاز به کار رسمی سرپرست جدید سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با حضور حبیب درگاهی مشاور و رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال‌احمر، رضا بامداد اصل سرپرست جدید سازمان جوانان، علی گنج کریمی سرپرست سابق سازمان جوانان و معاونان این سازمان برگزار شد.

ثبت نام هزار و ۱۳۹ نفر در سامانه جامع جوانان و داوطلبان/ هم افزایی خوبی بین کانون‌های دانشجویی استان قم وجود داردمعاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: معاونت امور جوانان جمعیت هلال‌احمر استان قم تنها با داشتن یک شعبه، تا کنون هزار و 139 نفر در سامانه جامع جوانان و داوطلبان ثبت نام کرده است. این در حالی است که اجباری برای ثبت نام وجود ندارد و تنها درصد مشارکت مهم است.