اخبار بالای سایت

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: جوانان داوطلب در خدمات انسان‌دوستانه، افزایش تاب‌آوری و حمایت روانی گام‌های موثری برداشتند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: جوانان داوطلب در خدمات انسان‌دوستانه و افزایش تاب‌آوری و حمایت روانی گام‌های موثری برداشتند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر؛ روحیه جوان باوری در استان ها با اهتمام به فرهنگ سازی فعالیت های بشردوستانه تقویت می شود

نشست هم اندیشی رئیس سازمان جوانان هلال احمر و مدیر عامل با کارکنان ستادی، دبیران مجامع و مسئولان جوانان استان تهران به میزبانی هلال احمر شهریار برگزار شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان در کانونهای اصلاح و تربیت، زندگی دوباره‌ای را به آنها می‌بخشد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان در کانونهای اصلاح و تربیت، زندگی دوباره‌ای را به آنها می‌بخشد، از این رو باید روی آموزش و مهارت سرمایه‌گذاری کرد.

برگزاری اختتامیه ویدئو کنفرانسی دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان»

همزمان با دهه کرامت، اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه اعضای کانون های دانش آموزی با حضور رئیس سازمان جوانان و جمعی از مدیران عامل و معاون اعضای منتخب این جشنواره از استان های مختلف به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

پیشنهادات و درخواست‌های دبیران کانون‌های جوانان استان‌های هلال‌احمر در جلسه ویدئوکنفراس با رئیس جمعیت

دبیران کانون‌های جوانان استان‌ها در جلسه ویدئو کنفراس با رئیس جمعیت هلال احمر، پیشنهادات و درخواست‌های خود را برای ارتقاء فعالیت های جوانان جمعیت مطرح کردند.