اخبار بالای سایت

رئیس سازمان جوانان: اختصاص ردیف بودجه مستقل برای فعالیت های جوانان جمعیت هلال احمر در بودجه سال جاری کشور// اجرای موفق برنامه ها در سال ۹۵ نتیجه تلاش های همه کارکنان ستادی و استانی و مشارکت اعضا بود

ردیف بودجه اختصاصی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر که از سال گذشته حذف شده بود، با تلاش ها و پیگیری های مدیران سازمان و تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، احیا شد.

هم پیمان علیه اعتیاد

«آسیب اجتماعی» و در راس آن «اعتیاد» از جمله کلیدواژه‌هایی هستند که نامش هم تن خانواده‌ها را می‌لرزاند. کافی است به ساختار فعلی جامعه نگاهی اجمالی بیندازیم تا به‌راحتی متوجه وضعیت ناخوشایند شیوع آسیب‌های اجتماعی در کشور شویم. بر اساس آخرین آمار ارائه شده توسط مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر، 64 درصد معتادان جامعه را متاهلان تشکیل می‌دهند که به معنای درگیری هفت میلیون نفر از اعضای خانواده‌ها با این معضل بزرگ اجتماعی است.

دومین روز از نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست برگزار شد// رییس سازمان جوانان: آموزش جوانان، گام مهمی برای اجرای برنامه های حفاظت از محیط زیست است// لزوم حساس سازی مردم و مسئولان

دومین روز از نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست با حضور دکتر مسعود حبیبی، رییس سازمان جوانان برگزار شد.

برگزاری نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست// ارائه گزارش فعالیت های زیست محیطی سازمان جوانان// مشارکت بیش از ۳۲ هزار نفر از اعضای سازمان جوانان در طرح ها

نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست با حضور نمایندگان سازمان های جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر و معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان، نمایندگان سازمان محیط زیست، کمیته بین المللی صلیب سرخ و صلیب سرخ کنیا برگزار شد.

پایداری در برابر مشکلات با خدمات بشردوستانه

او حالا دیگر به یک نماد تبدیل شده؛ نماد جوان داوطلبی که به دیگران عشق می‌ورزد. درباره «شکوفه شیخی‌نسب» حرف می‌زنم. جوان هلال‌احمری شاهین‌شهر که هفته پیش از دنیا رفت. جوانی که با هزینه شخصی خودش بسیاری ازطرح‌های داوطلبانه را اجرا می‌کرد؛ و تنها هدفش کاستن از دردهای دیگران و مهرورزی بود.