حیات دوباره

گزارش روزنامه شهروند از اجرای طرح اهدای خون و اهدای عضو در سازمان جوانان؛ آیا با طرح «حیات دوباره» آشنا هستید؟

طرح حیات دوباره یکی از فعالیت‌های بشردوستانه سازمان جوانان است که بر این اساس در سه‌ سال گذشته بیش از ۱۴۰‌هزار نفر از اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر فرم اهدای عضو را تکمیل کرده‌اند و در این مدت ۵ نفر از این عزیزان دچار مرگ مغزی شده‌اند و اعضای خود را اهدا کرده‌اند.

جوانان هلال احمر مروجین فرهنگ اهدای عضو در کشور با شرکت در طرح حیات دوباره/ تعامل بیشتر این سازمان با واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر از تعامل بیشتر با واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای اجرای طرح حیات دوباره (اهدای عضو) خبر داد.

آغاز برنامه های سالروز تشکیل سازمان جوانان با اهدای خون اعضا، تجدید میثاق با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی و دیدار با جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سازمان جوانان در سراسر کشور

همزمان با 14 آبان ماه، سالگرد تشکیل سازمان جوانان برنامه های این هفته با اهدای خون سراسری اعضای سازمان جوانان آغاز می شود.

طرح ملی حیات دوباره

اين طرح در راستاي گسترش فرهنگ نوعدوستي و مهرورزي و نهادينه كردن تلاش جهت تأمين سلامت انسانها و تسكين آلام بشري در ميان مردم عزيز ميهن اسلامي به خصوص جوانان و نوجوانان از زمستان سال 1388 با محوريت معاونت دانشجويي و جوانان آغاز گرديد.