ایمنی و سلامت مسافران

قدردانی رییس سازمان امداد و نجات از حضور پرشور جوانان هلال احمری در اجرای طرح نوروزی ۱۳۹۶

مرتضی سلیمی، رییس سازمان امداد و نجات جمعت هلال احمر با ارسال نامه ای به دکتر مسعود حبیبی، رییس سازمان جوانان از حضور و مشارکت پرشور جوانان هلال احمری در اجرای طرح نوروزی 1396، قدردانی کرد.

یادداشت//جامعه خود را بسازیم

سازمان جوانان به‌عنوان یکی از پویاترین اجتماعات جوانان که در دل بزرگترین نهاد مردمی کشور یعنی جمعیت هلال‌احمر جا خوش کرده است، همواره سعی دارد با جلب مشارکت جوانان و بازوان توانمند خود در قالب کانون‎های مختلف، از ایده تا اجرا، برنامه‎ها و طرح‎های موفقی را عملیاتی کند.

آیین تجلیل از کارشناسان و اعضای جوان مشارکت کننده در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استان اصفهان برگزار شد

معاون امور جوانان استان اصفهان از برگزاری آیین تجلیل از کارشناسان و اعضای جوان مشارکت کننده در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استان در اردوگاه فرهنگی امدادی پیربکران خبر داد.

اختتامیه هفدهمین مرحله ی طرح ملی ایمنی وسلامت مسافرین نوروزی در ایلام

مراسم اختتامیه هفدهمین مرحله ی طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، با حضور مدیرعامل جمعیت استان، معاون عمرانی استانداری ایلام، معاون امور جوانان و کارکنان این حوزه و شعبه ایلام و جوانان مجری این طرح در سالن اجتماعات جمعیت استان برگزار شد.

سازمان جوانان، بازوی فرهنگی جمعیت در نوروز امسال

تعطیلات طولانی عید برای سرخپوشان هلال‌احمر، نه تنها حکم تعطیلات نداشت، اتفاقا حجم فعالیت‌های آنها در ایام نوروز، بسیار بیشتر از روزهای دیگر سال بود. مسافران نوروزی نیز شاهد خدمات بی‌چشمداشت نیروهای جمعیت در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر بودند و از نزدیک می‌دیدند که تعطیلات نوروزی کارکنان و داوطلبان هلال‌احمر، چگونه در مسیر خدمت به مردم می‌گذرد.

ارائه گزارش عملکرد طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و کمپین نه به تصادفات به اعضای شورای عالی جمعیت هلال احمر

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: گزارش عملکرد هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و کمپین نه به تصادفات جاده ای توسط دکتر حبیبی رییس سازمان جوانان به اعضای شورای عالی جمعیت هلال احمر ارائه شد که مورد استقبال ایشان قرار گرفت.