دادرس

گزارش// دادرسان ذخیره های آینده جمعیت هلال احمر در امر خطیر خدمت رسانی/ گزارشی از اجرای پنجمین مرحله طرح ملی دادرس در سراسر ایران

در دل زندگی همه ما همواره روزهای سختی آمده و رفته است، روزهای سختی که بی خبر می آیند مثل حادثه! برای مقابله با سختی ها تنها راه آمادگی است. پنجمین مرحله ی طرح ملی دادرس سازمان جوانان هلال احمر در حالی آغاز شد که برخی از نقاط کشور ایران دستخوش سوانح طبیعی شده است و این امر اهمیت آموزش مهارت های امدادی و آماده سازی نسل آینده به عنوان دانش آموران آماده در روزهای سخت را، بیش از پیش ضروری می سازد.

بسته خبری حوزه پیش دبستانی و دانش آموزی هلال احمر استان همدان در بهمن ماه

رئیس اداره پیش دبستانی و دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان همدان از اتمام آموزش های طرح ملی دادرس در 200 کانون دانش آموزی استان، برگزاری مرحله مقدماتی المپیاد آماده، جشنواره قصه گویی مهر و نخستین جشنواره سرود و نمایش احسان در بهمن ماه خبرداد.

گزارش// موفقیتی بزرگ در شهری کوچک/ گزارشی از عوامل موفقیت بزرگ دادرسان شهر غرق آباد در المپیاد آماده کشور

گاهی برای اثبات توانمندی در مهارت های فراگیر، باید تمام توان خود را صرف کرد تا به کسانی که تلاش را بی ثمر می دانند و باور موفقیت بزرگ را با دستان خالی انکار می کنند اثبات کرد که هیچ کس را دست کم نگیرند و بدانند خواستن توانستن است! و دادرسان شهر کوچک و کم برخوردار غرق آباد استان مرکزی، با دستیابی به موفقیتی بزرگ مزد تلاش در راستای کسب مهارت های امدادی و بشردوستانه را در المپیاد آماده کشوری با مدالی خوشرنگ از آن خود کردند، چه بسا این موفقیت در رقابت برای یادگیری آموزه های امدادی در پایان منجر به نجات جان انسانی شود.