دادرس

شبیه سازی واقعی بحران و رقابتی جدی در هفتمین المپیاد آماده

مجید رضوی سر داور آیتم های اصلی هفتمین المپیاد آماده بیان کرد لازم است هریک از افراد جامعه و تمامی خانواده‌های ایرانی آموزش‌های پایه امدادونجات و کمک‌های اولیه را ببینند و اطلاعات اولیه این آموزش‌ها را یاد بگیرند چرا که هدف جمعیت هلال‌احمر در طرح دادرس رسیدن به جامعه آماده است.

مرحله کشوری هفتمین المپیاد «آماده» از عبور از صفحه داغ تا تمرین احترام و اخلاق رقابت پسران در چهارگروه انسانیت، بشردوستی، جوانمردی و دانش

دادرس یا «دانش‌آموز آماده در روزهای سخت» طرحی است که به همت سازمان جوانان هلال‌احمر و همکاری آموزش و پرورش از هفت‌سال گذشته شروع شد؛ با طرحی اولیه برای آموزش دانش‌آموزان دوره متوسطه که به نوعی به استقلالی نسبی در زندگی فردی رسیده و علاوه بر این بسیار آموزش‌پذیرند، یعنی می‌توان به آنها امید داشت.

جام بشردوستی هفتمین مرحله کشوری مسابقات المپیاد آماده به تیم دختران دادرس استان ایلام اختصاص یافت

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: دختران دادرس استان ایلام در هفتمین مرحله المپیاد آماده کشوری، علاوه بر  مقام سوم کشوری در رشته اطفاء حریق ، جام بشردوستی را نیز از آنِ خود کردند.

رقابت دادرسان منتخب مسابقات المپیاد مهارت‌های امدادی هلال احمر / ساعت صفر قسمت ۱۵۳/ فیلم

در برنامه ساعت صفر قسمت صد و پنجاه و سوم؛ بنیامین تاجیک به معرفی فعالیت‌های سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان ورامین می پردازد؛ در بخش دوم این برنامه، رقابت منتخبین استان‌ها را در هفتمین دوره مسابقات المپیاد مهارت‌های امدادی دادرسان هلال احمر ” آماده” را به تصویر می کشد.

بازدید معاون آموزش جمعیت هلال‌احمر از المپیاد آماده/تاکید بر ضرورت بهره‌مندی از درس‌آموخته‌های المپیاد در بازنگری برنامه‌های آموزشی

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در بازدید از روند برگزاری هفتمین دوره مسابقات آماده طرح دادرس، بر ضرورت بهره‌مندی از درس آموخته‌های این رویداد ملی در بازنگری برنامه‌های آموزشی هلال احمر تاکید کرد.