+ اعضا

دبیرکانون طلاب شهرستان دره‌شهر در گفت‌وگو با «شهروند»: ماجرای ٣ روز پاکسازی در پلدختر بدون خستگی

«جوانان و نوجوانانی که از سنین پایین وارد جمعیت هلال ‌احمر می‌شوند، پر از شور و شوق هستند؛ پرانرژی و دارای ایده‌های نو و ابتکارهای جدید. جوانان هلال احمری با هدف مشترک کمک به همنوعان و خدمت‌رسانی به مردم کار می‌کنند.» اینها بخشی از صحبت‌های یک جوان هلال احمری است؛ میلاد رسام بیست‌وچهار ساله است و درس طلبگی می‌خواند و در عین حال مسیر خدمت به همنوع و کمک به بندگان خدا را در همکاری با جمعیت هلال‌ احمر پیدا کرده است.

گفتگو با دبیرکانون طلاب شهرستان دره شهر / روحیه ی مضاعف جوانان هلال احمر در بحران دو برابر میشود


گفتگو با میلاد رسام دبیرکانون طلاب جمعیت هلال احمر شهرستان دره شهر که از روحیه ی کار مضاعف جوانان هلال احمر در بحران و هدفی که پر از انسانیت و محبت به هم نوع بوده میگوید.

گفت‌وگویی با عضو جوان و امدادگر یزدی به بهانه هفته هلال‌احمر:‏ امدادگری هم عشق می‌خواهد هم مهارت

حمد مهدی اقبالی| «بسیاری معتقدند زمانی که فردی وارد نهادی می‌شود باید همسو با اهداف آن گام بردارد، ‏جمعیت هلال‌احمر از آن نهادهاست، جایی که فعالیت در آن عشق و علاقه قلبی می‌خواهد و وقتی این ‏احساس در وجودت تپید دیگر غرق خواهی شد، شاید به همین دلیل است که پیشرفت جوانان و امدادگران ‏هلال‌احمر شهر جهانی یزد و رسیدن به جایگاهی شایسته، یکی از آرزوهای من است.» اینها گفته دنیا ‏دهقان جوان و امدادگر فعال شهرستان یزد است. کسی که موفقیت‌های خود را تنها مدیون خداوند می‌داند ‏و همیشه سپاسگزار لطف اوست. به بهانه هفته هلال‌احمر با این امدادگر گفت‌وگویی داشتیم که در ادامه ‏می‌خوانید‎.‎

خواهر و برادر جوان و داوطلب یزدی از انگیزه‌های خود می‌گویند «هلال‌احمر» قانون خود را دارد قانون داوطلبی

خانواده‌ای داوطلب؛ در مورد خانواده منیری‌پور حرف می‌زنم؛ خانواده‌ای که بیشتر اعضای آن داوطلب جمعیت هلال‌احمر هستند. محمدمهدی منیری‌پور تفتی متولد ٢ تیرماه ١٣٧٠ و سمیه منیری‌پور تفتی متولد ١٤ مهرماه ١٣٦٨، خواهر و برادر این خانواده یزدی هستند که حدود ١٠‌سال سابقه عضویت در جمعیت هلال‌احمر دارند. «شهروند» گفت‌وگویی کوتاه با این خواهر و برادر داوطلب داشته است.