اخبار ستادی

تجلیل استاندار آذربایجان غربی از خدمات برجسته سازمان جوانان هلال احمر در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی

در مراسم تجلیل از تلاشگران جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی در نوروز 96، استاندار آذربایجان غربی با اهدای لوح تقدیر به رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از خدمات برجسته این سازمان در طول ایام نوروز و اجرای موفق هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این استان، سپاسگزاری کرد.

گفت‌وگوی «شهروند» با فاطمه برزگر، جوان نمونه استان قم// سلام بر ایده‌های تازه‌نفس

او در شهری زندگی می‌کند که آن را با عنوان شهر «کریمه اهل‌بیت» و «پایتخت مذهبی ایران و قطب فرهنگی» می‌شناسیم. شهر قم، شهری است که افتخار میزبانی از بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) را دارد.

نادر احمدپور، جوان نمونه هلال‌احمر بندرعباس از روزگار خود به «شهروند» می‌گوید// لذت زندگی درخانواده هلال‌احمری

نجاتگر یکم جمعیت هلال‌احمر است؛ با ٢٥سال سن، افتخارات زیادی را به دست آورده و کارشناس حرفه‌ای مدیریت لجستیک بنادر است. اسمش نادر احمدپور است و درخانواده‌ای هلال‌احمری رشد یافته. او جوان هلال‌احمری را جوانی با دغدغه‌های بشردوستی و حس کمک به دیگران می‌داند. در ادامه با این جوان نمونه هلال‌احمر بندرعباس هم‌صحبت شده‌ایم.

عزم جدی جمعیت هلال احمر برای مشارکت جوانان در تصمیم گیری ها// رییس سازمان جوانان: مشارکت جوانان در تصمیم گیری ها از اهداف راهبردی سند ده ساله جمعیت هلال احمر است

دکتر مسعود حبیبی رییس سازمان جوانان با ارسال نامه ای به مدیران عامل جمعیت هلال احمر در سراسر استان های کشور، ضمن تشریح ماهیت مجامع دانشجویی و جوانان سازمان جوانان خواستار همکاری مدیران استانی با این مجامع شد.

گفت‌وگوی «شهروند» با جوان نمونه اهل خوزستان که خود را همسایه هلال می‌داند// هلال یک دانشکده است

نزدیک‌ترین عضو به جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان در اندیمشک، کاوه یعقوبی است؛ امدادگر نمونه‌ای که دانشجوی دکترای برق قدرت و مدرس دانشگاه است. یعقوبی از لحاظ  بُعد زمانی و مکانی نزدیک‌ترین عضو به هلال‌احمر به حساب می‌آید. در ادامه با این داوطلب هم‌صحبت شده‌ایم.