اخبار ستادی

بازدید نماینده پاوه و اورامانت از سازمان جوانان// دکتر نادری: هلال احمر مسیر زندگی ام را عوض کرد// تلاش می کنیم بودجه موردنیاز هلال احمر تامین شود

دکتر شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی، با حضور در سازمان جوانان ضمن دیدار با دکتر حبیبی، با فعالیت های جوانان جمعیت هلال احمر آشنا شد.

سازمان جوانان هلال احمر برگزار کرد: کارگاه آموزشی همتایان در زمینه پیشگیری از ایدز و اعتیاد/ حضور مهتاب کرامتی، سفیر صلح یونیسف در این کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی همتایان در زمینه ایدز و اعتیاد با همکاری سازمان جوانان، دفتر صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) و وزارت بهداشت برگزار شد.

مشاور آموزشی و پژوهشی رئیس سازمان جوانان در گفت‌و‌گو با «شهروند» مطرح کرد// پیمان؛ فرصتی برای نجات جوانان از آسیب‌های اجتماعی

کبری محمدی، مشاور آموزشی و پژوهشی رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر از مسئولان مستقیم اجرای طرح پیمان است. او از روز نخست با این طرح درگیر بوده و تمام دغدغه‌اش این است که به سرانجام برسد و معتقد است باید از ظرفیت اعتمادی که مردم به سازمان هلال‌احمر دارند به درستی استفاده و درنهایت کمک کرد که فرزندان جامعه به سمت آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد نروند. در رابطه با طرح ملی پیمان و دغدغه‌هایی که برای اجرایی‌شدن درست این طرح وجود دارد با محمدی صحبت کردیم که در زیر می‌خوانید.

طرح ملی پیمان؛ جنبشی برای زندگی سالم جوانان

با شنیدن اسم هلال‌احمر خیلی چیزها به ذهن می‌رسد، آسیب‌های اجتماعی قطعا جزو نخستین‎های این لیست نیست اما با فعالیت‎های جمعیت هلال‌احمر این امر آن‌قدرها هم دور از انتظار نیست. یکی از این فعالیت‌ها که حسابی هم طرفدار پیدا کرده، طرح ملی پیمان است، فعالیت جدیدی که جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران چندی است آغاز کرده و با جدیت هم آن را ادامه می‌دهد. این طرح به دنبال این است که با کمک گرفتن از خود جوانان جامعه‌ای ایمن در مقابل تهدیدات و آسیب‌های اجتماعی جامعه ایجاد کند. طرح پیمان می‌خواهد به جوانان القا کند که در قبال دوستان، خانواده و اطرافیان‌شان مسئول هستند تا آنها را از آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد حفظ کنند.

با حضور مربیان و مدیران مدارس و مهدهای کودک همیار سازمان جوانان انجام می شود// آشنایی با جمعیت هلال احمر در طرح “پای درس ماه”

رییس سازمان جوانان از اجرای طرح "پای درس ماه" در شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور با حضور مربیان و مدیران مدارس و مهدهای کودک همیار سازمان جوانان خبر داد.