اخبار ستادی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مطرح کرد برپایی۱۲۰۰ پست ثابت و سیار در مبادی ورودی شهرها/ برنامه جوانان برای مسافران نوروزی

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به برپایی۱۲۰۰ پست ثابت و سیار در مبادی ورودی شهرها برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی گفت: پویش بهرفت جهت بهبود رفتارهای ترافیکی در حال اجرا است.

خدمات و تلاش های اعضای سازمان جوانان همواره ستودنی است

دکتر محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با حضور در پست ایمنی و سلامت شهید مدافع حرم سید روح الله عمادی شهرستان سوادکوه از تمهیدات به کارگرفته شده در فضای سازی و خدمت رسانی به مسافران تقدیر کرد.

دکتر روحانی به کمپین بهرفت پیوست

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین روز عید نوروز با حضور در پایگاه امداد جاده ای جمعیت هلال احمر در چیتگر با امدادگران و جوانان داوطلب دیدار و خدمات نوروزی هلال احمر را مورد بررسی قرار داد.

یک هشتگ برای رانندگی ایمن در نوروز

آمارهای پزشکی قانونی از افزایش شمار جانباختگان حوادث رانندگی در طرح نوروزی سال ۹۷ در مقایسه با سال ۹۶ حکایت دارد، آمارهایی که سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با مشارکت دیگر نهادها و اجرای کمپینی به نام #بهرفت در تلاش است تا آن را در نوروز ۹۸ کاهش دهد.

اردبیل با افتخار میزبان رییس جمعیت هلال احمر، رییس سازمان جوانان و رییس سازمان امداد و نجات کشور بود

اعضای سازمان جوانان به همراه سایر اعضای جمعیت هلال احمر استان میزبان دکتر پیوندی رییس جمعیت هلال احمر، دکتر صابونچی رییس سازمان جوانان هلال احمر و دکتر سلیمی رییس سازمان امداد و نجات کشور و هیات همراه بودند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر : فضاهای دوستدارکودک برای مسافران نوروزی برپا شد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برپایی فضاهای دوستدار کودک و خیمه های نماز از سوی اعضای جوان و فعال این سازمان به منظور انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگی در نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت این سازمان در سراسر کشور خبر داد.