اسلایدر

ویژه برنامه های فرهنگی دهه ی کرامت سازمان جوانان هلال احمر تشریح شد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری ویژه برنامه های معنوی، فرهنگی و تفریحی ویژه جوانان عضو هلال احمر در دهه ی کرامت از سوم تا ۱۳ مرداد یعنی از میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها تا میلاد امام رضا علیه السلام خبر داد.

در دومین سال متوالی اردوهای «نشاط و امید» توسط تیم های رسانه ای متشکل از رابطان خبری سازمان جوانان پوشش داده می شود

مدیر روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: همزمان با برگزاری اردوهای «نشاط و امید» سازمان جوانان در دومین سال متوالی پوشش خبری و اطلاع رسانی اردوها به صورت آنلاین توسط تیم منتخبی از جوانان داوطلب فعال در حوزه اطلاع رسانی که در استان خود به عنوان رابطان خبری سازمان جوانان فعالیت می کنند، انجام می شود.

ارسال بیش از ۵۰ هزار اثر به چهارمین جشنواره بین المللی نقاشی «صلح و دوستی» // رییس سازمان جوانان: آموزش کودکان گامی موثر برای رسیدن به صلح جهانی است

چهارمین جشنواره بین المللی نقاشی "صلح و دوستی" با استقبال خوب کودکان ایرانی و کودکان سراسر دنیا برگزار و 50 هزار و 246 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

با حمایت جمعیت هلال احمر ۴ تیم رباتیک کانون های دانش آموزی به مسابقات ژاپن اعزام شدند

پس از برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران و برگزیده شدن 4 تیم کانون های هلال احمر (3 تیم دانش آموزی و 1 تیم دانشجویی)، این تیم ها با حمایت و نشان جمعیت هلال احمر در مسابقات جهانی ژاپن در شهر ناگویا حضور خواهند داشت.

گزارش// پنجمین المپیاد آماده؛ سنگ محک آموز‌ش‌های دادرسان پرشور

این روزها طرح نام آشنای "دادرس" که دانش آموزان را برای روزهای سخت آماده می‎کند و قدمتی پنج ساله دارد، به مرحله استانی خود رسیده تا دانش‎آموزان با عبور از این مرحله، پرچمداران استان خود در مرحله کشوری باشند و روزهای داغ شهریورماه در اردوگاه پر مهر بندرانزلی، نقش جدیدی از مهرورزی ترسیم کنند!

در پنجمین طرح ملی دادرس ٨٠٠٠ دانش آموز پایه هشتم مباحث پایه امدادی اولیه رادر مواجه با حوادث آموزش دیدند

معاون پيش دبستاني و دانش آموزي سازمان جوانان با حضور در اردوگاه دلند جمعيت هلال احمر گلستان از روند اجراي مرحله استاني پنجمين المپياد آماده گلستان بازديد كرد.