اسلایدر

دومین روز از نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست برگزار شد// رییس سازمان جوانان: آموزش جوانان، گام مهمی برای اجرای برنامه های حفاظت از محیط زیست است// لزوم حساس سازی مردم و مسئولان

دومین روز از نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست با حضور دکتر مسعود حبیبی، رییس سازمان جوانان برگزار شد.

برگزاری نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست// ارائه گزارش فعالیت های زیست محیطی سازمان جوانان// مشارکت بیش از ۳۲ هزار نفر از اعضای سازمان جوانان در طرح ها

نشست جوانان و داوطلبان، پیشگامان حفاظت از محیط زیست با حضور نمایندگان سازمان های جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر و معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان، نمایندگان سازمان محیط زیست، کمیته بین المللی صلیب سرخ و صلیب سرخ کنیا برگزار شد.

پایداری در برابر مشکلات با خدمات بشردوستانه

او حالا دیگر به یک نماد تبدیل شده؛ نماد جوان داوطلبی که به دیگران عشق می‌ورزد. درباره «شکوفه شیخی‌نسب» حرف می‌زنم. جوان هلال‌احمری شاهین‌شهر که هفته پیش از دنیا رفت. جوانی که با هزینه شخصی خودش بسیاری ازطرح‌های داوطلبانه را اجرا می‌کرد؛ و تنها هدفش کاستن از دردهای دیگران و مهرورزی بود.

از ابراز همدردی غنچه های هلال تبریز با سیل زدگان تا گرامیداشت یاد و خاطره غنچه جان باخته در حادثه سیل استان آذربایجان شرقی

معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی با ابراز تاسف از حادثه سیل اخیر استان آذربایجان شرقی از ابراز همدردی اعضای کانون غنچه های هلال استان خبر داد.

آغاز مرحله استانی پنجمین المپیاد آماده// آموزش سالانه ۴۰۰ هزار دانش آموز در طرح “دادرس”

معاون دانش آموزی سازمان جوانان در جمع دانش آموزان شهرستان اندیمشک گفت: سالانه ۴۰۰ هزار دانش آموز تمرین آمادگی در روز های سخت می کنند که امسال شاهد پنجمین سال از اجرای فرایند ایجاد آمادگی در دانش آموزان هستیم.

سازمان جوانان، بازوی فرهنگی جمعیت در نوروز امسال

تعطیلات طولانی عید برای سرخپوشان هلال‌احمر، نه تنها حکم تعطیلات نداشت، اتفاقا حجم فعالیت‌های آنها در ایام نوروز، بسیار بیشتر از روزهای دیگر سال بود. مسافران نوروزی نیز شاهد خدمات بی‌چشمداشت نیروهای جمعیت در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر بودند و از نزدیک می‌دیدند که تعطیلات نوروزی کارکنان و داوطلبان هلال‌احمر، چگونه در مسیر خدمت به مردم می‌گذرد.