اسلایدر

 اجرای برنامه های متنوع معاونت امور جوانان استان تهران با مشارکت بیش از یک هزار و ۱۰۰ نفر از اعضای جوان// از فعالیت های آموزشی و فرهنگی تا برنامه های بشردوستانه

حسین کتابدار، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، از اجرای برنامه های معاونت امور جوانان این استان با مشارکت بیش از یک هزار و 100 نفر از اعضای جوان در اردیبهشت ماه سال جاری، خبر داد.

اعلام برنامه های سازمان جوانان به مناسبت بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

به مناسبت بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر همچون سال های گذشته و با هدف آشنایی هرچه بیشتر اعضای داوطلب با افکار، اندیشه ها و آرمان های رهبر کبیر انقلاب، ویژه برنامه هایی را اجرایی می کند.

با حضور در حسینیه جماران، جوانان هلال احمر با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق می کنند

همزمان با بیست و هشتمین سالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) 400 نفر از جوانان هلال احمری با حضور در حسینیه جماران، با آرمان های امام عظیم الشان تجدید میثاق می کنند.

شهروند به مناسبت روز بین‌المللی حافظان صلح ملل متحد و در گفت‌وگو با جوانان از رویای صلح می‌نویسد// همه برای صلح؛ صلح برای همه

کابوسی به نام «جنگ» و رویایی به نام «صلح»؛ این داستان روزگار جنگ‌زده ما است؛ داستانی که در تقویم روزگار بارها و بارها تکرار شده است. جنگ و صلح تاریخی بسیار طولانی به درازای تاریخ زندگی بشریت دارد.

گزارش//جوانان هلال احمر با غبارروبی مساجد به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند

رمضان ماه طهارت دلها است، به بهانه ی فرا رسیدن با فضیلت ترین ماه خدا، جوانان هلال احمر در سراسر کشور در آئین غبار روبی مساجد و بقاع متبرکه شرکت کردند و با اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی به استقبال مهمانی خدا رفتند.

معاون سازمان جوانان در دیدار دبیران کانون های دانشجویی، جوانان و روستایی استان آذربایجان شرقی مطرح کرد: لزوم تقویت کانون ها برای جذب اعضای جوان

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان که برای حضور در مراسم تجلیل ۴۰۰ تن از امدادگران حاضر در سیل اخیر آذربایجان شرقی، به این استان سفر کرده بود با دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کرد.

چهار جوان داوطلب هلال‌احمر در گفت‌وگو با «شهروند» از انگیزه‌های حضور در فعالیت داوطلبانه می‌گویند/ ایثار اجتماعی در خدمات داوطلبانه جوانان

«آمده‌ایم که تاثیرگذار باشیم.» پاسخی که هر داوطلب جوان جمعیت هلال‌احمر در خصوص انگیزه‌های حضور در عرصه‌های فعالیت‌های داوطلبانه خود عنوان می‌کند.

تجلیل استاندار آذربایجان غربی از خدمات برجسته سازمان جوانان هلال احمر در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی

در مراسم تجلیل از تلاشگران جمعیت هلال‌احمر استان آذربایجان غربی در نوروز 96، استاندار آذربایجان غربی با اهدای لوح تقدیر به رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از خدمات برجسته این سازمان در طول ایام نوروز و اجرای موفق هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این استان، سپاسگزاری کرد.