اسلایدر

گزارش تصویری // برگزاری کارگروه های تخصصی جوانان در اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر

شهاب الدین صابونچی در کارگاه جوانان در اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب در خصوص هدف از ارزیابی عملکرد استان ها در خصوص اجرای فعالیت های سازمان جوانان بیان کرد: بررسی و شاخص های متفاوت استان ها در این ارزیابی ها در نظر گرفته شده است.

به جوانان باید فرصت کسب تجربه، آزمون و خطا داده شود/ اگر تغییرات را احساس نکنیم، پیشرفت نخواهیم کرد

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در کارگاه جوانان در اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب با اشاره به اینکه اگر تغییرات را احساس نکنیم، پیشرفت نخواهیم کرد، افزود: به جوانان باید فرصت کسب تجربه، آزمون و خطا داده شود.

گزارش تصویری // اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر

اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر صبح امروز با حضور مدیران ارشد، مدیران عامل استان ها، ۴۰۰ تن از روسای شعب جمعیت هلال احمر با سخنانی از رئیس و دبیرکل و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و رئیس فراکسیون هلال احمر مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد.

اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر با نشست مدیران ارشد جمعیت و مدیران عامل کلید خورد

نشست مدیران عامل استان ها با حضور دبیرکل و روسای سازمان های امداد و نجات، جوانان و داوطلبان در شب نخست اجلاس سراسری مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر با شعار «مرور گذشته، چشم انداز آینده» برگزار شد.

گزارش//جوانان هلال احمر پیشتازان بشردوستی

فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرصت مناسبی برای مرور دستاوردها و موفقیت‌های کشور در حوزه‌های مختلف است. مجموعه‌ای از این موفقیت‌ها و دستاوردها را در حوزه‌های کاری جمعیت هلال‌احمر به طور خلاصه مرور می‌کنیم؛ جزئیات فعالیت جوانان در قالب معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان نهمین گزارش است.