اسلایدر

تا پایان سیزدهمین روز از اجرای طرح نوروزی محقق شد// توزیع حدود ۳ میلیون اقلام مورد نیاز مسافران در طرح نوروزی سازمان جوانان

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان از توزیع حدود 3 میلیون نقشه، بروشور و سایر اقلام مورد نیاز مسافران در پست های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی خبر داد.

اجرای متفاوت طرح ملی ایمنی و سلامت و ایده های خلاقانه جوانان هلال احمر قم انرژی بخش است/نه به تصادفات، یعنی سلام به زندگی

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور از 7 پایگاه اجرای هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در استان قـم بازدید کرد.

گزارش// جوانان سفید و سرخ پوشی که داوطلبانه به افزایش فرهنگ رانندگی و نوع دوستی کمک می کنند

سازمان جوانان هلال احمر امسال با « کمپین نه به تصادفات» تا جشنواره فیلم وعکس بشر دوستی به استقبال نوروز رفت. به گزارش خبرنگار ایرنا،‌ براساس آمار اعلام شده، دلیل 60 درصد تصادفات رانندگی، خطای انسانی است از این رو هلال احمر به همراه دیگر ارگان‌های مرتبط با هدف ارتقا فرهنگ رانندگی و در نتیجه کاهش آمار خسارات جانی و مالی ناشی از سوانح رانندگی در کشور کمپین « نه به تصادفات » رادر نظر گرفته است. کاهش فوتی های ناشی از تصادف از 26 هزار نفر به 17 هزار نفر محصول این افزایش فرهنگ در میان افراد جامعه است.

معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر: خدمات هلال احمر ریشه در تعالیم دینی و اخلاقی ما دارد

حجت الاسلام و المسلمین زاهدی معاون فرهنگی نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر با همراهی معاون امداد و نجات استان مازندران از پست ایمنی و سلامت شهرستان تنکابن بازدید کرد.