اسلایدر

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور: جوانان سرمایه های ارزشمند جمعیت هلال احمر در صحنه بحران ها هستند/ دکتر صابونچی: بهره وری را در امور نوع دوستی و خدمات داوطلبانه در راس امور قرار دهیم

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اینکه جوانان سرمایه های ارزشمند و عظیم جمعیت هلال احمر در صحنه بحران ها هستند، گفت: جوانان با روحیه صبر و شکیبایی و انرژی سازنده بسیاری از بحران ها را به فرصت برای خدمت تبدیل می کنند.

نمایندگان جوانان و دانشجویان هلال احمر در دوره دوم مجامع کانون‌ها انتخاب شدند

همزمان با آغاز دهه کرامت و با حضور اعضا شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی استان‌ها در تهران، انتخابات شورای مرکزی مجمع کشوری برگزار ونمایندگان منتخب اعضا جهت تصمیم گیری و تصمیم سازی در یک دوره یکساله توسط اعضا انتخاب شدند شدند.

دکتر پیوندی: حرکت در حوزه جوانان جدی تر، باشکوه تر و با قاطعیت بیشتری دنبال شود

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با شورای مرکزی مجامع اول و دوم و معاونان امور جوانان استان ها، ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت تقارن این جلسه را با این دهه به فال نیک گرفت و گفت: انشالله که این تقارن باعث شود حرکت در حوزه جوانان جدی تر، باشکوه تر و با قاطعیت بیشتری دنبال شود.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در افتتاحیه دومین دوره انتخابات مجامع کانون های جوانان و دانشجویی: وظیفه داریم زیرساخت های رشد و اعتلای جوانان را فراهم کنیم

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در افتتاحیه دومین دوره انتخابات مجامع کانون های جوانان و دانشجویی از اعضای جوان سازمان خواست فعالیت های داوطلبانه را با انرژی بیشتری دنبال کنند.

گرامی داشت یاد وخاطره جانباختگان زلزله رودبار و منجیل در اردوی دوستی

دانش آموزان منتخب هلال احمر حاضر در اردوی دوستی پسران منطقه شمال غرب کشور، در اقدامی بشر دوستانه همراه با رئیس سازمان جوانان و جمعی از مسئولین با حضور در آرامگاه شهر منجیل یاد و خاطره از دست رفتگان زلزله این شهر در سال 1369 و شهدای دفاع مقدس این شهر را گرامی داشتند.

طعم خوش رفاقت در اردوهای دوستی

کانون‎های دانش‎آموزی سازمان‌جوانان به عنوان یکی از 4 تشکل برتر در مدارس شکل گرفته تا علاوه بر آموزش مباحث امدادی در مدارس، صلح و مهربانی را در سطح مدارس افزایش داده تا جوانان فردا، جامعه‎ای عاری از خشونت بسازند.
با برپایی این کانون‎ها در سطح مدارس، فعالیت سازمان جوانان در حوزه‎های مختلفی آغاز می‎شود. از آموزش مهارت‎های امدادی به دانش‎آموزان پایه هشتم گرفته تا تا اجرای برنامه‎هایی همچون گفتگوی بشردوستی و اردوهای دوستی...