اخبار

آمادگی کامل جوانان هلال احمر قم برای گذر شیرین و بی خطر از تعطیلات نوروزی/ پیوستن استاندار به کمپین”نه به تصادفات”/ رونمایی از کتاب آموزش های امدادی غنچه های هلال احمر

با حضور دکتر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر، و روسای سازمان های جوانان و امداد و نجات استاندار، خانواده جمعیت هلال احمر استان قم به استقبال بهاری مملو از خدمت رسانی رفت.

ربان پست های نوروزی سال ۹۷ قیچی شد

خدمات دهی هلال احمر خراسان جنوبی در ۵۵محل از استان به مسافران نوروزی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارائه خدمات ۵۵پایگاه امدادی و پست ایمنی‌وسلامت هلال احمر به مسافران و گردشگران در طرح نوروزی ۹۷ خبرداد.

برگزاری جشن سبزه ها در کانون های غنچه های هلال احمر در استان فارس

به مناسبت فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی، نونهالان مهدکودک در کانون های غنچه های هلال احمر با همکاری و نظارت مربیان خود جشن سبزه ها را بعنوان آخرین فعالیت خود در شهرستان های داراب ، مهر ، خرم بید برگزار کردند.

کارگاه های آموزشی بهرفت و طرح ایمنی و سلامت سمافرین نورزی در بیست و شش شعبه جمعیت هلال احمر استان فارس برگزار شد

کارگاه های توجیهی و آموزشی، گام نخست اجرای هجدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سازمان جوانان هلال احمر در سراسر استان فارس در بیست و شش شعبه برگزار شد.

در نشست خبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان مطرح شد: بیش از ۷۰۰ عضو جوان و نجاتگر هلال احمر کرمانی در ایام نوروز آماده خدمت رسانی به مسافرین

در آستانه سال جدید، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در جمع اصحاب رسانه با مروری بر فعالیت های یکساله، به برنامه های نوروزی این جمعیت در استان اشاره کرد.