فیلم

مهربان خواهیم ماند؛ ۷۲ سالگی سازمان جوانان هلال احمر/فیلم

در ٧٢ سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مهربان خواهیم ماند؛ چرا که مهربانی عطوفت و صلح و دوستی عجین شده در وجود ماست. در این لباس پر افتخار در طریق اشاعه فرهنگ ناب نوع دوستی همواره ثابت قدم خواهیم ماند.

رقابت دادرسان منتخب مسابقات المپیاد مهارت‌های امدادی هلال احمر / ساعت صفر قسمت ۱۵۳/ فیلم

در برنامه ساعت صفر قسمت صد و پنجاه و سوم؛ بنیامین تاجیک به معرفی فعالیت‌های سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در شهرستان ورامین می پردازد؛ در بخش دوم این برنامه، رقابت منتخبین استان‌ها را در هفتمین دوره مسابقات المپیاد مهارت‌های امدادی دادرسان هلال احمر ” آماده” را به تصویر می کشد.

بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از برگزاری المپیاد «آماده» سازمان جوانان هلال‌احمر/ فیلم

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با حضور در اردوگاه شهید باهنر، از روند اجرای هفتمین دوره المپیاد آماده کشوری سازمان جوانان هلال احمر بازدید و در آیتم پناه گیری نیز شرکت کرد.

حمایت دوستداران فرهنگ از کودکان مناطق سیل‌زده در پویش “با مهر تا مهر”/ ویدئو

پویش «با مهر تا مهر» که با هدف تامین اقلام فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده در بیش از ۲۰۰ کتاب‌فروشی سراسر کشور برگزار شده است در دو روز پایانی بهار با استقبال جمعی از اهالی فرهنگ و کتاب مواجه شد و آنها با خرید کتاب، نوشت افزار و اسباب بازی حمایت خود را از کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده اعلام کرده و سایر هموطنان را به این کار خیر تشویق کردند.