المپیاد جوانه ها

کسب رتبه عالی کانون غنچه های هلال احمر استان قم با بالاترین امتیاز در “المپیاد جوانه”

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر از اعلام نتایج ارزیابی فعالیت کانون غنچه ها در برگزاری جشنواره ورزشی – امدادی "المپیاد جوانه" و جشنواره ملی سرود "ماه پیشونی" و کسب رتبه عالی در هر دو مسابقه توسط کانون غنچه های هلال احمر قم خبر داد.

گزارشی از برگزاری نخستین المپیاد «جوانه» ویژه غنچه‌های هلال/ به‌ رنگ مهربانی

با دیدن و شنیدن شور و حال کودکان برای برگزاری یک المپیاد بزرگ می‌توان به این امید داشت که فردای کودکان، فردایی توأم با یاری خواهد بود؛ فردایی که غنچه‌های این مرزوبوم با آموزش‌های امدادی می‌توانند شهد مهربانی و دوستی را برای همگان به ارمغان بیاورند.

گزارش// بلندای آرامش با مددی به رنگ مهربانی

با دیدن و شنیدن شور و حال کودکان برای برگزاری یک المپیاد بزرگ می توان به این امید داشت که فردای کودکان، فردایی توام با یاری خواهد بود فردایی که غنچه های این مرزو بوم با آموزش های امدادی می توانند شهد مهربانی و دوستی را برای همگان به ارمغان بیاورند، فرشتگانی که بال توانمند خود را برای یاری و خدمت به بشریت می گسترانند و عاشقی را پیشکش دلها می کنند تا منادی دنیایی آرام باشند و این خدمت رسانی کودکانه طعمی دارد به شیرینی عسل و حسی دارد به بلندای آرامش...

المپیاد جوانه‌ غنچه های هلال احمر در استان کرمان برگزار شد

نخستین جشنواره ورزشی- امدادی نونهالان هلال احمر با عنوان "المپیاد جوانه"ویژه اعضای کانون غنچه های هلال با هدف آشنایی آنان با اصول و اهداف، تاریخچه و فعالیت های جمعیت هلال احمر و همچنین آموزش های خودامدادی در استان کرمان برگزار شد.

گزارش «شهروند» از برگزاری نخستین المپیاد ویژه غنچه‌های هلال‌احمر/ رقابت جوانه‌ها

 المپیاد جوانه‌ها نخستين المپیادی است که برای غنچه‌های هلال در نظر گرفته شده است؛ این المپیاد رقابتی است که آموزش، بازی و تفریح را در بر دارد و تأثیر شگرفی را بر داشتن امدادگران آینده کشور می‌گذارد.