دست های مهربان

گزارش// غنچه های هلال احمر؛ جوانه های امید و ضامن آینده درخشان جمعیت هلال احمر ایران

دوران کودکی آغازی بر زندگی پر فراز و نشیب همه انسان هاست، دوره ای که می تواند سرآغازی بر آموختن مهروزی، انسان دوستی و حیاتی سرشار از خیر و نیکخواهی باشد. کودکانی که در مسیر آغازین حرکت های اجتماعی و رشد کامل، قرار گرفتن در راه سرشت پاک آفرینش انسان را در نونهالی تجربه کرده اند قطعا در آینده، انسان هایی قوی تر و نیکوکارتر خواهند بود. و جامعه ای که جدیدترین نسل آن، صلح و دوستی را سرلوحه فراگیری کند و کمک به همنوع را در فصل های آغاز شکل گیری حیات اجتماعی اش بیاموزد، بی تردید می توان امید داشت در آینده آن جامعه، تجلی بشردوستی در سطح جهانی مشاهد شود.

آرزوهای کودکی، ثمره طرح دستهای مهربان

با پایان یافتن طرح دستهای مهربان و جمع آوری هدایای کودکان در روز جهانی کودک جهت کمک به کودکان بی بضاعت، معاونت امور جوانان استان اصفهان با شناسایی مناطق محروم به توزیع این هدایا و آشنایی کودکان با جمعیت هلال احمر پرداخت.

گزارش// مهربانی به توان بی نهایت، دست های مهربان بر سر ۱۶۵ فرشته آسمانی

پایتخت کشوری که هر روز میلیون ها نفر از آن تردد می کنند، زیستگاه مردمانی است که هر روز با خیل مشکلات سنگین و سبک دست و پنجه نرم کرده تا زندگی خوبی را سپری کنند. هر خانواده در تلاش است بهترین زندگی و امکانات را برای فرزندانش مهیا کند و او را سر و سامان داده و به اجتماع بسپارد.