کانون ها

چهارمین دوره آموزشی “پای درس ماه” در شهرستان های لامرد، قیروکارزین، فیروز آباد، خنج

معاون امور جوانان هلال احمر فارس از برگزاری چهارمین دوره طرح پای درس ماه در ادامه فعالیت های اموزشی در شهرستان های لامرد، قیروکارزین، فیروز آباد، خنج  ویژه مربیان کانون‌های دانش آموزی و غنچه‌های هلال احمر خبر داد.

گزارش // اعضای کانون روستایی نصرآباد کمک حال کشاورزان و باغداران روستایی می‌شوند ؛ دعوت به مراسم عناب¬چینی

لباس‌های سرخ¬شان میان پاییز مزرعه سبز و سفید پنبه شور و شوق می¬پاشد. جوانان روستا هستند که پاییز برای چیدن پنبه و تابستان برای عناب چینی به سراغ همسایه¬های کشاورزشان می¬روند و کمک حالشان می‌شوند. کانون روستایی «نصرآباد» شهرستان خوسف خراسان جنوبی چند سالی است که تشکیل شده و اهالی روستا را برای فعالیت¬های داوطلبانه بسیج کرده است. کار به کمک به کشاورزان روستا ختم نمی¬شود و اعضای کانون روستایی فعالیت¬های پر شاخ و برگی انجام می¬دهند؛ از برگزاری کارگاه¬های مهارت¬آموزی گرفته تا آموزش امداد و کمک¬های اولیه و جمع¬آوری کمک¬های مردمی در حوادث مختلف و کلاس کمک آموزشی برای دانش-آموزان و ... . ایده¬ها همگی از ذهن اهالی روستا و با توجه به نیازهای موجود شکل می¬گیرند و دبیر کانون روستایی با همکاری و هماهنگی جمعیت شهرستان، آن¬ها را هدایت می¬کند. کانون روستایی نصرآباد یکی از فعال-ترین کانون¬های هلال احمر خراسان جنوبی است.

از برگزاری جشن‎های شعبانیه تا گرامیداشت هفته جوان در استان اصفهان

معاون امور جوانان استان اصفهان از اجرای برنامه‎های مختلف فرهنگی، اجتماعی و تفریحی توسط اعضای کانون‎های جوانان، دانشجویی، روستایی و غنچه‎های هلال احمر استان اصفهان همزمان با اعیاد شعبانیه و هفته جوان خبر داد.

زمین میراث همه نسل ها


اعضای کانون های دانشجویی، دانش آموزی وغنچه های هلال احمر با پاکسازی محیط زیست و نقاشی با موضوع زمین پاک این روز را گرامی داشتند.

بازدید مسئولین کشوری از فعالیت های جوانان هلال احمر در مناطق سیل زده پل دختر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از بازدید مسئولین حوزه های علمیه، رئیس شورای ائمه جماعات و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از فعالیتهای جوانان هلال احمر در منطقه سیل زده پل دختر خبر داد.