استان فارس

از حضورجوانان هلال احمر فارس تا برپایی ایستگاه سلامت و نقاشی و تحلی حضور فعالیت های بشردوستانه در مسیر راه پیمایی ۲۲ بهمن

معاون امور جوانان هلال احمر فارس از حضور گسترده جوانان هلال احمر در شهرستان های استان فارس در اره پیمایی روز ۲۲ بهمن و در ادامه فعالیت های بشردوستانه جوانان به راه پیمایان خبر داد.

از غبار روبی گلزار شهدا تا شرکت در نماز جمعه و ارائه خدمات بشردوستی توسط جوانان هلال احمر فارس در دهه فجر

اعضای جوانان هلال احمر فارس در سراسر استان پهناور در ضمن فعالیت های مربوط به دهه فجر با حضور در گلزار شهدا و غبار روبی از مزار شریف این عزیزان با آرمان های ایشان در چهل سالگی تجدید میثاق نمودند و همچنین در نماز جمعه این هفته با حضور گسترده و ارائه خدمات بشردوستانه به نماز گزاران حاظر شدند.

فعالیت های جوانان هلال احمر فارس در ادامه خدمت رسانی و حضور موفق در دهه فجر انقلاب اسلامی در روز پنجم

از برگزاری جشن ها، فعالیت های اموزشی، ورزشی، نمایشگاه های دستاورد های جوانان، برپایی غرفه های سلامت و دیدار با خانواده شهدا ومعلولین در ادامه خدمت رسانی جوانان هلال احمر فارس در دهه فجر.

از برگزاری جلسه های هماهنگی برای انجام برنامه های دهه فجر تا برگزاری کلاس های مخاطرات در هفته ای که گذشت


جوانان هلال احمر فارس خود را برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و هم صدایی با مردم ایران در این جشن باشکوه آماده میکنند همچنین در هفته ای که گذشت دوره آموزشی مخاطرات ویزه کانون های جوانان و دانشجویی در شهرستان های سپیدان، مرودشت، قیروکارزین، کانون روستایی، آباده و کانون روستایی خرم بید برگزار شد.