استان فارس

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس همزمان با روز اهدا عضو با عضویت در این گروه قدمی دیگر برای حفظ هویت بشردوستی برداشتند

همزمان با اول خرداد ماه ، 500 نفر از اعضای سازمان جوانان هلال احمر استان فارس از شهرستان های شیراز، قیروکارزین، کازرون و خرم بید داوطلب اهدای عضو شدند.

اجرای سرود غنچه های هلال در سراسر کانون های غنچه های هلال احمر برای شرکت در جشنواره سرود ماه پیشونی


سروهایی از کانون های غنچه های هلال احمر شهرستان های کازرون، مرودشت، اقلید، نی ریز، سپیدان، قیروکارزین، فیروزآباد، فراشبند، رستم، خنج ، اوز و زرین دشت آثار خود را برای شرکت درجشنواره به دبیر خانه ارسال و سایر شعب نیز در دست اقدام است.

حضور پررنگ جوانان در برنامه های بشردوستانه در روز میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع)


اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در روز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی با دستان خساوتمند خود در یاری رساندن و دستگیری از نیازمندان و انجام برنامه هایی همچون اهدا خون جوانان اوز، تهیه افطاری به نیازمندان توسط اعضای جوانان شعبه شیراز، جلسه انس با قران در قیروکارزین، جشن میلاد امام حسن (ع) در کازرون و برپایی سفره کریمانه افطاری به مناسبت میلاد امام حسن در دانشگاه دولتی جهرم شرکت کردند.

اجرای فعالیت های بشردوستی و آموزشی جوانان هلال احمر در شعب فارس


جوانان هلال احمر فارس در گوشه کنار سرزمین پهناور فارس در حال اجرای برنامه های مختلفی از جمله برگزاری مراسم ختم قران و انس به کلام حق در شهرستانهای کازرون و شیراز، برگزاری کارگاه آموزشی خانواده سالم در قیرکارزین، برپایی سفره مهربانی افطار در مهر و دیگر فعالیت های فرهنگی و اجتماعی میتوان اشاره کرد.

از ضیافت های افطاری تا برگزاری مراسم روخوانی قران در ایام ماه مبارک رمضان در کانون های دانشجویی سراسر استان فارس/ برنامه های بشردوستانه و ادامه فعالیت ها در ماه رمضان


معاون امور جوانان هلال احمر فارس از برگزاری ضیافت افطار با حضور بیش از 150 نفر از اعضای فعال کانون دانشجویی در دانشگاه پیام نور صفاشهر، و جمعیت هلال احمر شهرستان گراش و همچنین مراسم جز خوانی قران کریم همه روزه توسط اعضای جوانان جهرم و سایر اقدامان بشردوستانه اموزشی در سراسر استان فارس خبر داد.

جوانان هلال احمر استان فارس پرشور و با نشاط در انجام فعالیت های بشردوستانه در هفته هلال احمر می درخشند


درآخرین روزهای منتهی به هفته هلال احمر فعالیت های پر از شور و نشاط جوانان استان فارس در ایجاد و اعتلای نام فرهنگ بشردوستی و ارائه خدمات امدادی بیش از هر روز دیگر نمایان شد و این فعالیت های با بازتاب رسانه های استانی و کشوری همراه بود.

غبارروبی از مساجد و تدارک برای استقبال از ماه مبارک رمضان در سراسر کانون های دانشجویی، جوانان هلال احمر فارس

اعضای جوانان هلال احمر خنج و قیروکارزین پیش قدم در انجام فعالیت های فرهنگی ماه مبارک رمضان شدند و با حلول ماه مبارک رمضان در ایین استقبال از این ماه پر برکت دست به دست هم از مساجد و نمازخانه های جمعیت هلال احمر غبار روبی کردند.

اجرای برنامه های جذاب و فعالیت های بشردوستانه جوانان هلال احمر استان فارس در پنجمین روز از هفته هلال احمر

به مناسبت هفته هلال احمر برنامه های متنوعی در راستاس اعتلای فرهنگ بشردوستی در شهرستان های کازرون، مهر، رستم، قیروکارزین، اوز،خرم بید ، ارسنجان، مرودشت، خرامه، لامرد، ممسنی ، فیروز آبادريال اقلید در روزهای گذشته به مناسبت هفته هلال احمر از استان فارس برگزار شد.