استان گیلان

حضور اعضای جوان هلال احمر استان در جشنواره ها

بیش از 200 نفر از اعضای کانون های دانش آموزی در تولید محتوا و فیلم آموزشی دادرس، جشنواره هلال خندان من، پوپک قصه گو، پویش مهربانی، احسان در کرونا، پیام مهربانی برای فرشتگان سپید موی شرکت کردند.

بهره مندی بیش از ۳۲ هزار عزادار حسینی ازاجرای طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال

به منظور ارتقاء سطح فرهنگی جامعه در راستای ارائه خدمات بشردوستی و آشناسازی هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان این مرز و بوم با منش و فرهنگ عاشورایی و زندگی امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان و با توجه به سابقه موفق هر ساله جمعیت در اربعین حسینی ، 118 هیات عزاداری از خدمات این جمعیت در دهه اول محرم بهره مند شدند.

اجرای طرح «طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال» توسط هلال احمر گیلان

طرح نذر سلامت همراه با خادمان حسینی هلال در جمعیت هلال احمر استان گیلان با استقرار 132 تیم 5 نفره از اعضاء فعال کانون های دانشجویی، جوانان، طلاب و روستایی در محلهای برگزاری به منظور جلوگیری از شیوع موج سوم و اهمیت بخشی به سلامت عزاداران حسینی اجرایی شد.

کارگاه آموزشی فرسودگی شغلی و عوامل موثر بر آن در هلال احمر استان گیلان برگزار شد

با حضور 20 نفر از روسای ادارت و کارشناسان دوره کارگاه آموزشی فرسودگی شغلی و عوامل موثر بر آن به منظور کمک به ارتقا بهداشت روانی در محیط کار، افزایش نشاط شغلی و بهره وری سازمانی برگزار شد.

اهدای جوایز به ۴۴ نفر از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان

به 44 نفر از اعضای سراسر استان که در مسابقات طراحی پوستر، کتابخوانی، مقاله نویسی، نقاشی و طراحی بروشور به مناسبت های هفته مبارزه با مواد مخدر و هفته حجاب و عفاف شرکت کردند جوایزی به رسم یادبود از سوی معاونت جوانان اهداء شد.

اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی معاونت جوانان گیلان با الویت آموزش در فضای مجازی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: فصل تابستان فرصتی است تا با ایجاد بستر سالم آموزشی و فرهنگی برای اعضای علاقه مند ایجاد کرد تا اوقات فراغت جوانان با برنامه های مناسب آموزشی فرهنگی پر شود.