استان گیلان

انسان سالم محور توسعه پایدار است

دوره تکمیلی پیمان با حضور سرتیم‌های طرح ملی پیمان سراسر کشور در مناطق ۸ گانه به میزبانی ستاد سازمان جوانان وجمعیت‌های هلال احمر سیستان و بلوچستان و آذربایجان‌غربی آغاز و تابستان امسال در اصفهان، خراسان رضوی، بوشهر، گیلان برگزار شد و خوزستان میزبان پایانی این دوره از طرح ملی پیمان خواهد بود.

کسب مقام برتر توسط تیم دادرس جمعیت هلال احمر گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان: در ششمین دوره از مسابقات دادرس تیم دختران جمعیت هلال احمر گیلان در مسابقات کشوری"المپیاد آماده"در رشته پناهگیری و خروج، مقام دوم و در آزمون کتبی، مقام سوم را کسب کردند.

جمعیت هلال احمر استان گیلان دارای بیش از ۱۳ هزار نفر عضو جوان می باشد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر گیلان دارای 13 هزار و 92 نفر عضو می باشد گفت: جمعیت هلال احمر مورد اعتماد مردم بوده و با برنامه ریزی در جهت جذب و پرورش جوانان در اوقات فراغت، سهم مهمی درایجاد امنیت روحی و روانی خانواده ها دارد.

بابایی معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان: گیلان آغازگر اردوهای صلح و دوستی سازمان جوانان

معاون امور دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مراسم اختتامیه اردوهای صلح و دوستی ضمن تقدیر از میزبانی جمعیت هلال احمر گیلان گفت: گیلان آغازگر اردوهای صلح و دوستی بود که بسیاری از کارگاههای آموزشی برای نخستین بار در این جمعیت برگزار شد.