استان کردستان

هر مدرسه کردستان یک پایگاه همدلی


آیین «سیل مهربانی همکلاسی‌ها» امروز همزمان در مدارس سراسر استان کردستان برگزار شد و کمک‌های دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیا با همکاری و هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری شد.

سیل مهربانی در کردستان جاریست

همایش جمع آوری کمک های مردمی برای هموطنان سیل زده در باغ سپیدار شهرستان سنندج با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان، معاونین، کارشناسان، کارکنان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کردستان و شهرستان سنندج، خیرین استان، اعضای کانون های جوانان، دانشجویی، دانش آموزی و غنچه های هلال شهرستان سنندج برگزار شد.

گزارش// جوانان هلال نشان دیار اصالت و فرهنگ

بازهم بوی سال نو، سفره هفت سین، قرآن، ماهی و دور همی های فامیل. شاید در ایامی که همه در هیاهوی دید و باز، عیدی گرفتن و عیدی دادن و... هستند، افراد کمی باشند که عشقشان ماندن در چادر های نوروزی و خدمت رسانی به مسافرینی است که از دیار دور و نزدیک مهمان شهرشان میشوند. جوانانی که با دلی بزرگ آماده عشق ورزیدن هستند.

استاندار کردستان، کمپین بهرفت را، راه گشا خواند


استاندار کردستان در سفر یک روزه ی خود به شهرستان بیجار از وضعیت خدمات رسانی در پایگاه های امداد جاده ای، بیمارستان، اورژانس جاده ای، پایگاه های پلیس، اماکن اقامتی مسافرین و پست های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در این شهرستان بازدید کرد.

دل های گرم جوانان در روز های بارانی / عروس و داماد دهگلانی در ساعات اول زندگی مشترک بهرفتی شدند

استان کردستان همیشه جز استان های پر باران و برف در کشورمان است ایام نوروز امسال هم یکی از پر باران ترین روزها در سالهای گذشت است که مصادف شده با اجرایی نوزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی اما این باران و سرما باعث نشده که جوانان این استان دست از کار بکشند و برعکس با شوق بیشتری به خدمت خود ادامه میدهند

۱۴۰۱۴ نفر میهمان خدمات جوانان کردستانی


در ۷ روز گذشته از طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در کردستان ۱۳۲۳۱ نفر به پست های ثابت و ۷۸۳ نفر به اکیپ های سیار جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان مراجعه کرده اند.