استان ایلام

اجرای فعالیت های بشر دوستانه هلال احمر در مناطق حاشیه نشین ایلام


معاون جوانان هلال احمر استان ایلام از حضور فعال و فعالیت های بشر دوستانه سرتیم های طرح ملی پیمان و تیم سحر در راستای اجرای پروژه توانمند سازی محلی با رویکرد اجتماع محور در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی در منطقه حاشیه نشین سرطاف ، ایلام خبر داد.

دبیرکانون طلاب شهرستان دره‌شهر در گفت‌وگو با «شهروند»: ماجرای ٣ روز پاکسازی در پلدختر بدون خستگی

«جوانان و نوجوانانی که از سنین پایین وارد جمعیت هلال ‌احمر می‌شوند، پر از شور و شوق هستند؛ پرانرژی و دارای ایده‌های نو و ابتکارهای جدید. جوانان هلال احمری با هدف مشترک کمک به همنوعان و خدمت‌رسانی به مردم کار می‌کنند.» اینها بخشی از صحبت‌های یک جوان هلال احمری است؛ میلاد رسام بیست‌وچهار ساله است و درس طلبگی می‌خواند و در عین حال مسیر خدمت به همنوع و کمک به بندگان خدا را در همکاری با جمعیت هلال‌ احمر پیدا کرده است.

گفتگو با دبیرکانون طلاب شهرستان دره شهر / روحیه ی مضاعف جوانان هلال احمر در بحران دو برابر میشود


گفتگو با میلاد رسام دبیرکانون طلاب جمعیت هلال احمر شهرستان دره شهر که از روحیه ی کار مضاعف جوانان هلال احمر در بحران و هدفی که پر از انسانیت و محبت به هم نوع بوده میگوید.

از اجرای برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر تا آغاز کار جوانان هلال احمر در منطقه حاشیه نشین (سرطاف) ایلام

معاون امور جوانان هلال احمر ایلام از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی در راستای ترویج فرهنگ پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با شعار «یاری گر هم باشیم» در سراسر شعب جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

فعالیت کانون غنچه های هلال و کانون دانش آموزی در هفته مبارزه با مواد مخدر در ایلام


همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، برنامه های پیشگیرانه کانون غنچه های هلال و کانون دانش آموزی در راستای اجرای طرح سراسری پیشگیری از اعتیاد با عنوان "نه به اعتیاد" در شعب جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.