استان ایلام

برگزاری انتخابات کانون های دانشجویی هلال احمر شهرستان ایلام در سالروز سازمان جوانان

انتخابات کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه ایلام، دانشگاه فرهنگیان برادران، دانشگاه فرهنگیان خواهران با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد و اعضای شورای این کانون ها معرفی شدند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ایلام سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر را تبریک گفت

حجت الاسلام والمسلمین الیاسی امروز در نمازخانه جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: دوران جوانی برترین زمان زندگی انسان است، و جوانان ارزشمندترین سرمایه های هر كشور به شمار می روند.  پیشرفت آینده ی جوامع؛ مرهون تلاش های متعهدانه جوانان دلسوزی است که در مسیر خدمت به بشریت، توانایی فصل جوانی را به کار می گیرند و با هدف متعالی زنده نگاه داشتن صلح پایدار در جهان، پرچم انسانیت را به اهتزار در می آورند.

۷۲ سال مهربانی در گفت‌وگو با معاون جوانان هلال احمر ایلام/ از نوروز تا اربعین

معاون امور جوانان هلال احمر استان ایلام در 72 سالگی این معاونت با حضور در ایسنا از خدمات انجام شده گفت و تاکید کرد: چه چیزی جز مهربانی می‌تواند یک جوان را در خدمت اهداف بشردوستانه قرار دهد.

از غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام ایلام در سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر تا پیام تبریک معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان به مناسبت سالروز تاسیس سازمان جوانان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای گمنام بهشت رضای ایلام با حضور شورای معاونین، کارکنان و اعضاء جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ایلام برگزار شد.

حضور پرشور اعضای جوانان هلال احمر ایلام در راهپیمایی ۱۳ آبان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام از حضور پر شور اعضای کانون های دانش آموزی، کانون جوانان و کانون غنچه های هلال به همراه کارکنان این جمعیت در مراسم راهپیمایی 13 آبان در کلیه شهرستان های استان خبر داد.